Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Seria S23 - bateria

(Temat utworzony: 06-04-2024 12:32 AM)
7619 Wyświetlenia
ZiutkaLutka
First Poster
Opcje
Po aktualizacji One UI do wersji 6.1 na S23 Ultra zauważyłam znaczne pogorszenie w trzymaniu baterii. Czy to kwestia konfiguracji, czy taka natura tej wersji OUI, bo wiem, że S24U od początku słabiej trzymał niż S23U?
 
#S23Ultra #oneui6.1 #bateria
 
222 Odpowiedzi
MyGalaxyPl
Journeyman
Opcje
I received the update for April on the S23 Ultra, but now the battery is draining very quickly. I don't know why. Will Samsung fix this anytime soon?
Krokiettrain
Voyager
Opcje
Do you use a location and don't need it, maybe that's the reason?
0 Like
Raul1984
Journeyman
Opcje
Hey, i Have similar problem, after update my s23u draining battery quiclier than earlier , and samsung decreased battery from 85 to 80 in safe battery Mode, please fix
Kamils23ultra
Apprentice
Opcje

image

Witam miałem dzisiaj taką dziwną sytuację. Poszedłem spać o godzinie 0.40 i miałem w tle włączona aplikacje youtube. Wstałem o godzinie 7.30 patrzę a telefon mi padł i stan baterii pokazuje 0% a dodam ze przed zaśnięciem odpiąłem z ładowania miał wtedy 92% baterii. Zastanawia minie pewna aktywność na tym telefonie bo patrząc po zużyciu baterii ( screen ) coś dziwnego zeżarło mi w 20 minut ponad 40% baterii. Mój telefon to samsung galaxy s23 ultra w topowej wersji kupiony na premierę.
Dodam ze mam yt premium i telefon chodził przy wyłączonym ekranie w połączeniu z słuchawkami bluetooth... w aplikacji baterii nie znalazłem informacji kto i co zeżarło mi te 40%

 
0 Like
Kamils23ultra
Apprentice
Opcje
Pytanie co to może być i jak sobie z tym poradzić albo jak znaleźć to co mi wpierniczylo tyle baterii
0 Like
miroON
Hotshot
Opcje
Widzę włączony bluetooth u cb i słaby sygnał a to dużo robi na baterie
0 Like
Kamils23ultra
Apprentice
Opcje
Telefon miałem metr od słuchawek. Sluchawki samsung galaxy buds2 pro
0 Like
miroON
Hotshot
Opcje
Czy zaktualizowałeś tel do najnowszej wersji ?
Nomysz058PL
Voyager
Opcje
To wina aktualizacji One UI 6.1, miejmy nadzieję, że to poprawią.
0 Like
Kamils23ultra
Apprentice
Opcje
Mam zaktualizowany telefon. Zaraz po tym jak wychodzą aktualizacje niezwłocznie je aktualizuje
0 Like