Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rysik S pen Samsung S23 Ultra wyczuwalny dziwny zapach

(Temat utworzony: 20-03-2023 10:58 PM)
5864 Wyświetlenia
Bulii
Apprentice
Opcje

Witam wszystkich dziś podczas użytkowania rysika wyczułem dziwny zapach - zapach tlących, palących się przewodów ekektryczny , dodam ze rysik działa poprawnie proszę o informację czy u was też jest taki dziwny zapach ??? Czy coś z moim rysikiem się dzieje... 

116 Odpowiedzi
Aras1313
Helping Hand
Opcje
Pierwszy raz wachalem rysik 😂 mój przy przycisku może i delikatnie wyczuwalny jest taki zapach ale gdybym nie przyłożył do niego nosa to w życiu bym tego nie wyczul 😁
0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, raczej w telefonie u Pana nic się nie pali.

Sprawdziłem na swoim modelu i faktycznie rysik pachnie specyficznie, ale nie jest to żadna wada.
proktor37
Voyager
Opcje
Podziwiam Twój "psi" węch :smiling-face: Masz rację rysik pachnie palonym plastikiem 😞 To efekt jego produkcji, a nie uszkodzeniem . Twój post spowodował że wachalem rysik, brawo :smiling-face:
Bulii
Apprentice
Opcje
Dziękuję za odpowiedzi, teraz trochu już jestem spokojniejszy że rysik się nie "jara" podziękował pozdro
Paramedic88
Troubleshooter
Opcje
Faktycznie w s22 ultra też smierdzi jak piszecie nawet nie zwróciłem uwagi na to. Haha wszystkie tak śmierdzą.
0 Like
Zbigolek
Samsung Members Star ★
Opcje
Również potwierdzam specyficzny zapach ✍️👃


SAMSUNG MEMBERS
Jeśli Ci pomogłem, kliknij LIKE i ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE
AndrzejDwo
Voyager
Opcje
w moim s23 ultra rysik zaczął pachnieć spalenizną dopiero po uruchomieniu 'air actions' czyli de facto odkąd zaczął się ładować. pozdrawiam
0 Like
Opcje
No i wyszło na to,że większą część posiadaczy Galaxy S23 wącha rysik 😀 u mnie też pachnie specyficznie.
TenTaki
Helping Hand
Opcje
Widocznie tak ma być...też powąchałem...
0 Like