Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania Galaxy S23 | S23+ | S23 Ultra

(Temat utworzony: miesiąc temu)
188 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy_S23_Series_02.jpg

W tym wątku zachęcam wszystkich do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji oprogramowania w telefonach Galaxy S23, Galaxy S23+ oraz Galaxy S23 Ultra. Pamiętajcie, że z reguły w pierwszej kolejności aktualizacje trafiają do telefonów zakupionych w wolnej sprzedaży (wariant EUX). Telefony pochodzące od operatorów otrzymują aktualizacje nieco później.

Jak długo będą wspierane telefony z serii Galaxy S23?

  • System: Android 17
  • Bezpieczeństwo: 01.02.2028

Modele S23 otrzymają aż 4 duże aktualizacje systemu Android oraz 5 lat wsparcia w postaci aktualizacji bezpieczeństwa. To oznacza, że ostatnią aktualizacją systemu będzie Android 17 a wsparcie bezpieczeństwa zakończy się w lutym 2028 roku.

 

Informacje o aktualizacjach:

Galaxy S23 (SM-S911B):

Galaxy S23+ (SM-S916B):

Galaxy S23 Ultra (SM-S918B):

 

Dodatkowe informacje:

Przydatne odnośniki na forum:

Przydatne zewnętrzne odnośniki:


1 002 Odpowiedzi
MarcinDogers
Journeyman
Opcje
Dziękuję Panowie
0 Like
MarcinDogers
Journeyman
Opcje
Dziękuję za pomoc i szybka odp
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MarcinDogers, Proszę bardzo. Jeśli się udasz do serwisu, to daj znać jak przebiegła wizyta i naprawa urządzenia.


0 Like
Portalnet
Pathfinder
Opcje

Nie zakładając nowego tematu, zapytam tutaj. Jak teraz kupuje się w sklepie nowy telefon S23/S23+,  to on ma wgrane stare oprogramowanie, takie jak rok temu gdy miał premierę, czy już nowsze wersje, np już Android 14 ?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Portalnet, Im później wyprodukowane urządzanie, tym nowsze oprogramowanie będzie miało. W fabryce zazwyczaj jest wgrywane najaktualniejsze oprogramowanie.


Portalnet
Pathfinder
Opcje

dzieki, myślałem ze może raz stworzony obraz partycji i systemu jest wgrywany aż do zakończenia produkcji danego modelu.

0 Like
MembersNew
Navigator
Opcje

Wczoraj miałem w rękach S23 256 , Made In India , marzec 2024, kupiony w sklepie online Samsunga 2-3 tygodnie temu i miał UI5.1 z poprawkami z 1 sierpnia 2023.

Zdjęcia robił super! (jak  w dawnych eSkach)

0 Like
Portalnet
Pathfinder
Opcje

dzisiaj zagadałem na czacie z obsługą Samsung na ich oficjalnej stronie, napisali ze telefony nie ważne kiedy wyprodukowane, maja system z dnia jego premiery, czyli uzyskałem odmienne informacje niż tutaj ( a pytałem konkretnie o S23)

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Portalnet, W takim razie może zależy to od miejsca produkcji lub dystrybucji urządzenia. W sieci można znaleźć osoby, które zakupiły nowe S23 z wgranym fabrycznie One UI 6.0. Inny przykład. Ostatnio zakupiłem tablet S9 FE, który miał wgrane najnowsze oprogramowanie, jakie było dostępne w miesiącu jego produkcji.


Wonder2020
Pioneer
Opcje
Nowa aktualizacja s23u w plusie Screenshot_20240423_121621_Software update_1000006052_1713867381.png
0 Like