Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Folia hydrożelowa na zawias Galaxy Fold 5

(Temat utworzony: 26-12-2023 06:01 PM)
301 Wyświetlenia
LookPL
Pioneer
Opcje
Witam, kupiłem Galaxy Z Fold 5 i mam już folię na zewnętrznym ekranie oraz dopasowane etui, jednak bez ochrony zawiasu. Widziałem że można kupić sama folie na zawias. Czy ktoś używa i może polecić? Czy nie zaburza pracy zawiasu? Nie chciałbym by zawias był za chwilę porysowany dlatego chciałbym go zabezpieczyć. Pozdrawiam. 

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, czytałem o takich rzeczach, ale nie polecałbym zakładania. Bardzo często kawałki takich osłon odłamują się i mogą dostać się do środka telefonu, co może zaburzyć działanie zawiasu.

Sam jestem użytkownikiem Fold5 i powiem szczerze, że nie ma sposobu na uniknięcie rysek na zawiasie. Ta część jest cały czas narażona na kontakt z pyłkami nawet jak jest otwarta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 Odpowiedzi
Rozwiązanie
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, czytałem o takich rzeczach, ale nie polecałbym zakładania. Bardzo często kawałki takich osłon odłamują się i mogą dostać się do środka telefonu, co może zaburzyć działanie zawiasu.

Sam jestem użytkownikiem Fold5 i powiem szczerze, że nie ma sposobu na uniknięcie rysek na zawiasie. Ta część jest cały czas narażona na kontakt z pyłkami nawet jak jest otwarta.
LookPL
Pioneer
Opcje
Szkoda
0 Like
nowan2020
Troubleshooter
Opcje
Kup etui z ochroną zawiasu , coś takiego1703672857731.jpg