Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android 14 wypalanie ekranu

(Temat utworzony: 4 tygodni(e) temu)
148 Wyświetlenia
Przemo323
Pathfinder
Opcje
Dzień dobry
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat błędu w aktualizacji do Androida 14. W sieci można przeczytać że ekran stracił ochronę wyświetlacza przed wypaleniem. 
384 Odpowiedzi
Przemo323
Pathfinder
Opcje
Ciekawe kiedy na A54
Mickra
Voyager
Opcje
Przecieki mówiły o Kanadzie na 14 maja więc pozostaje czekać. Europa niby szybciej. W weekend będę miał możliwość sprawdzenia czy dotarła.
0 Like
Przemo323
Pathfinder
Opcje
Na A54 właśnie weszło 6.1. Działa górna i dolna ochrona ekranu.
Przemo323
Pathfinder
Opcje
A czy po takiej aktualizacji robicie resetowanie do ustawień fabrycznych?
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Przemo323, Reset do ustawień fabrycznych zalecany jest tylko przy występowaniu problemów, których nie można naprawić w inne sposoby. Generalnie nie ma potrzeby, jeśli telefon działa prawidłowo.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jeżeli nie występują żadne problemy po aktualizacji to nie ma takiej potrzeby. Profilaktycznie możesz wykonać zabieg wipe cache partition, który nie usuwa żadnych danych z telefonu.

[Poradnik] Jak wykonać zabieg wipe cache partition?
https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...


Przemo323
Pathfinder
Opcje
Zawsze robiłem ale chyba zrobiłem się za leniwy.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Przemo323, Też kiedyś wykonywałem reset około dwa razy w roku. Obecnie przez cały okres posiadania urządzenia nie wykonuję go ani razu, chyba że naprawdę jest potrzeba.


AIXIEIL
Navigator
Opcje

Od tego jest aplikacja "Pielęgnacja urządzenia"

Mickra
Voyager
Opcje
Mamy w niej dostem do diagnostyki baterii pamięci oraz ram itd możemy dbać o baterie patrzeć jej statystyki , tak samo czyścić ram czy robić diagnostykę urządzenia stąd zapewne nazwa pielęgnacja 😉
0 Like