Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aktualizacje oprogramowania dla modeli z serii Galaxy A

(Temat utworzony: 20-05-2024 08:59 AM)
217 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

003_product_image_Galaxy_A53_5G.jpg

W tym wątku zachęcam wszystkich do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji oprogramowania w telefonach z serii Galaxy A. Pamiętajcie, że z reguły w pierwszej kolejności aktualizacje trafiają do telefonów zakupionych w wolnej sprzedaży (wariant XEO lub EUX). Telefony pochodzące od operatorów otrzymują aktualizacje nieco później.

Przydatne odnośniki na forum:

Przydatne zewnętrzne odnośniki:


1 122 Odpowiedzi
mr0czny
Voyager
Opcje
+ Czekanie aż operator wypuści update, w przypadku mojego brandowane smartfonu trzeba czekac nieraz 1-2 tygodnie
0 Like
emisiek
Explorer
Opcje
Witam czy coś wiadomo kiedy one ui 6.1 dla Samsunga a34 5g Pozdrawiam ?
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@emisiek, Na razie nic nie wiadomo o planach wprowadzenia One UI 6.1 do modeli z serii A.


Mighn
Big Cheese
Opcje
Znając życie pewnie czerwiec... ale w wypadku serii A, to w sumie nie ma na co czekać, poza ochroną baterii i kilkoma drobiazgami 6.1 nic nie zmieni w porównaniu do 6.0
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@emisiek  napisał(a):
Witam czy coś wiadomo kiedy one ui 6.1 dla Samsunga a34 5g Pozdrawiam ?

Właśnie dzisiaj w Korei udostępniono aktualizację One UI 6.1 dla Galaxy A34 i A54. Można więc spokojnie założyć, że za jakiś czas aktualizacja trafi do pozostałych regionów.


Jankoval
Voyager
Opcje

Samsung A54 w sieci Plus właśnie dostał OneUi 6.1 

Screenshot_20240514_105646_Software update.jpg

Servant07
Apprentice
Opcje
Czy a 52s dostanie aktualizacje systemu do Oneui 6.1? 
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Servant07  Tak dostanie ale nie wiadomo kiedy czy będzie w maju czy póżniej.

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pojawiła się aktulizacja One UI 6.1 dla Galaxy a53 5G wariant EUX.

Screenshot_20240520_085601_Software update.jpg

mcbseb
Troubleshooter
Opcje
Ja mam S21 Ultra. Zrobiłem aktualizację w niedzielę i wszystko ok. Bateria trzyma tak jak trzymała, telefon pracuje płynnie. Jedyne zmiany jakie zauważyłem to brak możliwości personalizcji Always On Display, trochę mniejsze ikonki na tymże właśnie ekranie, ale za to atracyjniej wyświetla teraz informacje o multimediach odgrywanych w tle. Widać, że Samsung spapugował iPhone i teraz AOD jest tym samym co ekran blokady tyle, że z czarnym tłem.