Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A90] Samsung a90 funkcja zdjęcie w ruchu.

(Temat utworzony: 29-03-2020 11:03 PM)
535 Wyświetlenia
texasso
Apprentice
Opcje

Niedawno zakupiłem A90 i w funkcjach aparatu brakuje mi " zdjęcie w ruchu" . Czy ktos mi może powiedzieć czy ta funkcja w ogóle jest dostępna, szczerze rzec biorąc używałem jej dość często na moim S7.

0 Like
KonradF1
Expert
Opcje

W ustawieniach aparatu też występuje możliwość włączenia tej funkcji.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@KonradF1  Ciekawe. U mnie w ustawieniach nie ma tego 🤔


0 Like
KonradF1
Expert
Opcje
To w takim razie tak jak kolega wyżej pisał zostaje wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji aparatu.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@KonradF1, jaką posiadasz wersję systemu Android? W systemie Android 10 nie ma tej opcji w ustawieniach aparatu.

 

Screenshot_20200329-233544_Camera.jpg


KonradF1
Expert
Opcje
W Android 10 funkcje tą posiadam w głownym menu aplikacji, przy androidzie 9 jest to opcja w ustawieniach.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24  U nas na Note znajduje się na górnym pasku w aplikacji aparat. 


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@KonradF1, zgadza się. W Android 9 opcja była dostępna w ustawieniach aparatu a w Android 10 jest dostępna z poziomu ekranu głównego aparatu.

 

@PrzemekM, nie tylko w modelach Note10, ale również w większości flagowych telefonów z systemem Android 10.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24  Tak oczywiście na Androidzie 10.


0 Like
texasso
Apprentice
Opcje

Nic nie pomogło. Wyczysciłem pamięć,  usunąłem dane , zrestartowałem telefon i dalej nic

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@texasso, wygląda zatem na to, że funkcja nie jest dostępna w modelu A90. Zgonie z informacją zawartą na tej stronie funkcja jest dostępna wyłącznie we flagowych telefonach Galaxy.