Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A70] Galaxy A70 i A40...

(Temat utworzony: 19-12-2020 08:30 AM)
129 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Długo mnie nie było z przyczyn niezależnych od mnie ale jestem ponownie. Tak jak jak planowałam nabyłam Galaxy A70 i Galaxy A40... nie wiem ile będę je miała ale postaram się je porównać na tyle na ile mi czas pozwoli. Jak coś to pytajcie chętnie pomogę.. nadmienię tylko, że obydwa są w kolorze coral 😍

27 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  To pozostaje wgranie innym sposobem chyba, o czym piszę.

petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Takie coś

PXL_20201219_071931084.jpg

@vdsl2  poczekam na OTA.

 
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie coś innego i będziesz już dziś miał

petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@vdsl2 rozumiem ale nie mam czasu się bawić a tel użytkuje żona. Jak mam jej później wszystko ustawiać to serwus lodek. Ona ma tysiące pulpitów i apek. A przywracanie kopiinie zawsze wychodziło w 100 % ok.🤣

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jest opcja gdzie nic Ci nie usuwa z telefonu a aktualizacja jest robiona jak na Smart Switch.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jeżeli aplikacja Smart Switch nie wykrywa nowszej wersji oprogramowania to nie ma możliwości zaktualizowania telefonu. Czy podobny problem miałeś w sytuacji kiedy aplikacja wykryła nowsze oprogramowanie dla innego telefonu?


0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@mirudo24  Smart jeszcze nigdy mi nie wykrywał oprogramowania od początku jak go mam. Może wina po stronie komputera.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Z reguły oprogramowanie pojawia się mniej więcej w tym samym czasie na serwerze jak i w kanale OTA więc podejrzewam, że w większości przypadków wcześniej zdążyłeś pobrać aktualizację za pomocą OTA.