Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A50] Samsung Galaxy A50 - nie pobiera aktualizacji systemowych

(Temat utworzony: 28-05-2019 09:22 PM)
1215 Wyświetlenia
ARTUR64
Explorer
Opcje

Samsung Galaxy A50 z sieci Plus nie pobiera mi aktualizacji systemowych ani aktualizacji zabezpieczeń Androida.

Ostatnia poprawka zabezpieczeń nosi datę 1 luty 2019 r. Przywrócenie do ustawień fabrycznych nie odnosi skutku. Mogę prosić o pomoc..? 

0 Like
ARTUR64
Explorer
Opcje

Doskonale rozumiem. Tylko Polkomtel zapewnia mnie, że nie blokuje aktualizacji systemowych. Telefon pracuje niestabilnie w tej chwili i nie jest to awaria tylko brak aktualizacji systemowych.  Taką informację otrzymałem od Samsunga. W moim samsungu Galaxy Note 8 właściclem nadal jest Polkomtel a wersję mam XEO. I bąź tu mądry :smiling-face:

0 Like
ARTUR64
Explorer
Opcje

Jeszcze jedno. Aplikacja INFO nie ma nic wspólnego z wersją XEO systemu czy inną. Pobiera ją oprogramownie KNOX po np każdym przywróceniu ustawień fabrycznych. Decyduje o tym nr IMEI telefonu.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Były sprzedawane telefon w sieciach też bez brandu operatora nie tylko Plus ale też Orange i T-mobile. W Orange i T-mobile można zmieniać soft na XEO przy zakupionym telefonie na raty.

0 Like
ARTUR64
Explorer
Opcje

Czyli servis Samsunga nie zmieni mi oprogramowania ? Informowałem servis, że telefon jest z brandem sieci Plus.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Chyba rozmawiałeś z infolinią Samsunga a nie serwisem? 

0 Like
ARTUR64
Explorer
Opcje

Tak. Sprawdzali mi telefon po nr IMEI.

0 Like
ARTUR64
Explorer
Opcje

NIGDY nie miałem problemów z telefonami SAMSUNG. Może to dlatego, że zawsze używałem flagowców Samsunga..a tym razem podkusiło mnie, zeby żonie zamówić tego A50.  I natychmiast kłopot.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ARTUR64  Ale oni nie muszą znać umów jakie zawarłeś z operatorem i  czy telefon masz na raty. Aplikacje można usunąc po spłaceniu wszystkich rat i nie będzie sie pobierać po przywróceniu telefonu. 

0 Like
ARTUR64
Explorer
Opcje

Doskonale znam zasady działania aplikacji INFO i jeszcze raz mówię, że ta aplikacja nie ma nic do rzeczy. DZIAŁA RAZEM Z KNOXem.. nie chce jej usunać bo mozna zmieniac system na jaka chcesz wersję a ona i tak bedzie pobierana. Poprostu chcę zeby telefon pobrał mi poprawki i aktualizacje systemu i oprogramowanie telefonu.. wyszły już 3 a ja nie mam ani jednej. wtelefonie działa niestabilnie wifi, aparat, nie wspomne juz o skanerze odciku palca w ekranie :smiling-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ARTUR64  Udaj się do serwisu i zobaczysz czy zmienią Ci na XEO koszt takiej usługi to od 50 do 100 zł.