Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A50] Samsung A50 problemy z ladowaniem

(Temat utworzony: 21-10-2019 08:21 AM)
3313 Wyświetlenia
Malydzidzius
Journeyman
Opcje

Witam. Mam ciekawy problem i pytanie zarazem... czy w nowych modelach telefonow samsung wprowadzil zabezpueczenie przed uzywaniem nieoryginalnych kabli do ladowania i laczenia z komputerem? Zona ma telefon A50 ktory kupila w czwrwcu jak sie nie myle i do tej pory ladowala jakims tam kablem na usb c w domu a w pracy oryginalnym. Po kilku miesiacach ten w domu przestal ladowac a w pracy oryginalny dziala nadal. Ale zeby bylo ciekawiej ten nieoryginalny w domu laduje mego s10 a jej A50 juz nie. Kupilem drugi jakis tam kabel niby porzadny itd. Poladowal kilka dni A50 i znowu przestal jej ladowac telefon a moj s10 laduje nadal i jeden i drugi. Ten w pracy oryginalny laduje caly czas A50 bez problemu. Wszystko wskazuje na to ze telefon widzi jaki kabel sie do niego podlacza i pokazuje ze cos tam podlaczono do gniazda ale ani nie laduje ano nie laczy z komputerem. Stad moje pytanie czy to zamierzone dzialanie czy jakies sily nadprzyrodzone dziaaja.

0 Like
SSA50
First Poster
Opcje

Tylko ze ja mam orginalny kabel.... jeszcze zrobię reset z usunięciem kont... zobaczymy 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SSA50, zasugerowałem sprawdzenie ładowania na innym oryginalnym kablu żeby wykluczyć problem z kablem, którym obecnie ładujesz. Spróbuj również delikatnie wyczyścić port ładowania ponieważ zdarza się, że kurz lub inne drobinki mogą powodować nieprawidłowe działanie ładowania.


0 Like
Edmund_2003
First Poster
Opcje

Mam podobnie dziś takie ***** po wczorajszej aktualizacji, ładowanie nie działa !!! .Już zwątpiłem że gniazdo usb C padło mam kilka ładowarek Samsunga orginalnych i też nie i cyrk jedna ładuje druga nie trzecia nieorginalna tak !!Podłączyłem orgi. kabel od ładowarki do kompa żeby zrzucić zdjęcia !! Po skopiowaniu zdjęć na kompa zaczoł się ładować z kompa USB a z ładowarek nie idzie .z samochodowej też.!

0 Like
SSA50
First Poster
Opcje

Jak cos wymyslicie co podziała to dajcie znać.  Ja się poddałam. . I chyba oddam go na gwarancję. . 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@SSA50  To najlepszy sposób na rozwiązanie problemu :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

0 Like
SSA50
First Poster
Opcje

Nie ukrywam ze bardzo się zawiodłam ... 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@SSA50 Ja mam, dwa kable oryginalne na jednym mam czas do pełnego naładowania od 40% do 100% wynosi, 3.5 godziny a na drugim od 40% do 100% wynosi 1,5 godziny i co ty na to ?

0 Like
Malydzidzius
Journeyman
Opcje

Dzisiaj zresetowalem do ustawien fabrycznych zony A50. Niestety kabel noeoryginalny ktory ladowal wczesniej A50 nie laduje nadal, za to laduje bez problemu mego s10plus i sluchawki galaxy buds. Nie rozumiem o co chodzi. Oryginalny kabel laduje wszystko. O co chodzi nie mam pojecia nadal.samsung milczy w tej sprawie.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Malydzidzius Jeśli nie masz, żadnego problemu na oryginalnym kablu to jakom chcesz otrzymać od Samsunga ? 

0 Like
Malydzidzius
Journeyman
Opcje

Chociazby taka, czy samsung blokuje sprzetowo uzywanie innych kabli niz oryginalne. Jako posiadacz tego modelu mam prawo wiedziec tym bardziej ze wnerwia mnie uzywanie 1.5 meteowego kabla, ktory jest za krotki, wiec skoro blokuja to niech przynajmniej dadza w ofercie oryginalne ale dluzsze kable. 

0 Like