Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prawnik do sprawy z serwisem Samsunga

(Temat utworzony: 09-11-2023 09:23 PM)
301 Wyświetlenia
AleAgn
Apprentice
Opcje

Witam, czy ktoś może polecić mi prawnika do rozwiązania sprawy z warszawskim serwisem Samsunga? W trakcie ekspertyzy w serwisie uszkodzono mi ekran i Samsung nie chce uznać winy swoich serwisantów. Poproszę o kontakt do kogoś doświadczonego w takich przypadkach.

8 Odpowiedzi
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@AleAgn, podaj mi, proszę, na priv numer zgłoszenia serwisowego oraz imię i nazwisko, zbadam jutro sprawę.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

AleAgn
Apprentice
Opcje
Wysłałem, dzięki
Barteksbs
Navigator
Opcje
Witam, miałem te same problemy z autoryzowanym serwisem samsunga pod szyldem CTDI, zniszczyli mi zegarek, zgłosiłem go na brak ładowania a wrócił z nieprzyklejonym ekranem na szczęście wykłuciłem się o naprawę tylko byłem bez zegarka prawie 1,5 miesiąca. Generalnie to najgorszy sort serwisów w Polsce jeżeli chodzi o Samsunga, znam też inne historie związane z tym centrum serwisowym i to niestety tylko w negatywnym świetle.
AleAgn
Apprentice
Opcje
Ja mam problem z serwisem na Woli i jestem 2 mies bez telefonu. Dział obsługi klienta i dział reklamacji zbywają mnie przez cały czas, zasłaniają się procedurami. Widzę, że jest to szerszy problem i poważna globalna firma jak Samsung powinien się tym zainteresować, bo wydają miliardy na reklamę a tracą klientów w tak bezsensowny sposób. Słabe zarządzanie.
Barteksbs
Navigator
Opcje
Chodzi o serwis na ulicy Solidarności 171? Mój znajomy też walczył ponad dwa miesiące z centralą ctdi, wsparciem samsung, od razu Ci mogę polecić jeżeli piszesz maila dodaj w dw UOKiK działa to dość dobrze na samsunga który pogania tych miernych podwykonawców a co najważniejsze nie odpuszczaj bo to już kolejna sytuacja o której słyszę że serwis popsuł klientowi sprzęt i klient ma sie bujać sam czy odsyłać ponownie.
AleAgn
Apprentice
Opcje
Dokładnje ten serwis. Właśnie dlatego teraz szukam prawnika i będę działał do końca. Rzecznik praw konsumenta i UOKIK już powiadomieni, ale potrzebują na to 3 miesięcy niestety. Postaram się to jeszcze jakoś nagłośnić. Dzięki za wsparcie.
Barteksbs
Navigator
Opcje
Zatem powodzenia i informuj jak sie sprawy mają.
Ambro05
Pioneer
Opcje
CTDI miał wymienić mi pęknięty ekran w S23. Telefon wrócił z uszkodzonym przednim obiektywem aparatu. Na szczęście inny serwis to ogarnął. Trzymam kciuki bo to partacze