Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S8 kod blokady i hard reset

(Temat utworzony: 08-12-2021 08:05 PM)
4752 Wyświetlenia
JacekCugowski
Apprentice
Opcje

Cześć, 

Mam problem z S8. Telefon zakupiony w polskiej sieci Orange. Niestety znajomy zapomniał kodu blokady. Próbowałem wg zaleceń zrobić hard reset 3 klawiszami power+home+ volume up i widzę taki ekran. Pomoże ktoś? 
 
image
 
 
0 Like
Przejdź do rozwiązania
24 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@JacekCugowski  odblokować urządzenie można za pomocą usługi find my mobile 


lukas2009
First Poster
Opcje

Witam telefon wskazał aktualizacje córka kliknęła na pobierz ale po uruchomieniu ponownym telefon nie przechodził procesu aktualizacji wyłączał się przy 30 procentach więc wyłączyłem i włączyłem tak z 3 razy pomogło ale nie do końca teraz wyświetla się coś takiego 

20230714_192609.jpg

0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, czy było coś grzebane w oprogramowaniu? Nawet komunikat bezpieczeństwa na ekranie to mówi: " na urządzeniu zostało zainstalowane niecertyfikowane oprogramowanie"

Moim zdaniem najlepiej będzie udać się w tej sprawie do autoryzowanego serwisu
lukas2009
First Poster
Opcje
Witam kolego , nie pobrano oprogramowanie z powietrza jak to się mówi z ota normalnie legalne oprogramowanie z opcji w telefonie aktualizacja
0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
No jak... wcześniej Panu pisałem co mowi komunikat. Po normalnym update nic takiego by się nie stało.

Treść komunikatu
"To jest stary plik binarny. Prosimy o aktualizację najnowszych binarnych (recovery. I ng.

Błąd zabezpieczeń:

Ten telefon został sflashowany nieautoryzowanym oprogramowaniem i jest zablokowany Skontaktuj się z operatorem sieci komórkowej, aby uzyskać dodatkowe wsparcie. Należy pamiętać, że naprawa/zwrot w tym przypadku może wiązać się z dodatkowymi kosztami."