Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon się zawiesił i nie odpowiada

(Temat utworzony: 18-02-2017 05:36 PM)
409472 Wyświetlenia
KŁ
First Poster
Opcje

Witam. Kilka godzin temu mój telefon Samsung Galaxy A5 2016 wyłączył się( rozładowała się bateria) po czym, gdy go podpiełam do ładowarki, na ekranie wyświetlił się napis "Samsung Galaxy A5 2016" - tak jak wtedy gdy się go włącza, tylko że ja go nie włączałam tylko samo się tak zrobiło i od tamtego momentu telefon zawiesił się, wyświetla cały czas ten napis i na nic nie odpowiada(naciskałam przycisk od włączania i nic się nie działo). Telefon kupiłam nie spełna rok temu. Nie miał też żadnych uszkodzeń itp. Co mam zrobić? Proszę o pomoc!!!!

90 Odpowiedzi
ważka
First Poster
Opcje
na właśnie na tym polega problem że zostaje logo i nic sie nie pojawia 😞
0 Like
Szewcu72
MegaStar
Opcje
Spróbuj w smart switchu opcji przywracania oprogramowania układowego.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ważka
First Poster
Opcje
funkcję zerowania czy przywracania można zrobic jeśli komputer widzi sprzęt jeśli nie widzi mimo podłączenia nic nie jestem w stanie zrobić
0 Like
ważka
First Poster
Opcje
nie wiem czy inny kabel pomoże musze poszukać co to miało być i i le to kosztuje i tak spróbować
0 Like
ważka
First Poster
Opcje
dopóki sprzęt nie bedzie widoczny dla komputera nic nie zrobię choćby 500 innych programów miała..smart woła podłącz telefon jak telefon jest już podłączony
0 Like
Szewcu72
MegaStar
Opcje
Spróbuj jeszcze przytrzymać dłużej kombinację V+ Home i Power (wszystkie przyciski razem), może wtedy zaskoczy recovery. Niestety bywa tak, że Samsung zmienia te tryby wejścia w to menu w zależności od modelu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@ważka,

 

Kombinacja przycisków odpowiadająca za tryb recovery (Volume Up + Home+ Power) nie ma prawa się zawiesić, czy nie działać, dopóki właściciel nie wgrywał innego recovery :smiling-face:

 

Być może gdzieś popełniasz błąd, cała procedura powinna wyglądać tak, jak tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=mY8Ru7wcpiU

Przy czym tak jak zalecał @Szewcu72, spróbuj przytrzymać te klawisze nieco dłużej.

Daj znać, czy się udało :smiling-face:

 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Anetka2806
First Poster
Opcje

mam dokladnie ten sam problem, samsung a5 2016 po pelnym wyladowaniu bateriizawiesza sie na ekranie poczatkowym, moge wejsc tylko kombinacja vol - +power + home, gdzie wyskauje mi napis downloading, recovery nie działa. co można zrobić, żeby ten telefon działał?

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje
A czy działa kombinacja wspomniana wyżej z klawiszem volume up zamiast użytym przez Ciebie volume down?

Jeżeli tak, spróbuj najpierw wybrać opcję wipe cache partition i zrestartować telefon.
Jeżeli to nie pomoże, wejdź w to samo menu (również powyższą kombinacją klawiszy) i w ostateczności zresetuj telefon do ustawień fabrycznych wybierając opcję wipe data/factory reset.

Po menu poruszamy się klawiszami głośności, klawiszem power zatwierdzamy wybór.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Anetka2806
First Poster
Opcje

właśnie w tą opcje nie mogę w ogóle wejsc, próbowałam na różne sposoby i zero reakcji. Telefon jeszcze nie dawno działał, a teraz takie cuda

0 Like