Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Pay

(Temat utworzony: 22-11-2018 12:18 PM)
5179 Wyświetlenia
MaxBreadMan
Apprentice
Opcje

Witajcie kochani.  Czy ktoś z Was ma pomysł jak wyłączyć ten mały dziwny pasek u dołu ekranu? Jest on powiązany z aplikacją Samsung Pay. Niestety nawet mieszkając w UK aplikacja nie obsługuje mojego banku przez co jest całkiem bezużyteczna, a potrafi mnie skutecznie denerwować... 

Screenshot_20181122-111636_Samsung Experience Home.jpg

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @MaxBreadMan,

Spróbuj całkowicie wyłączyć aplikację: Ustawienia -> Aplikacje -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Pokaż aplikacje systemowe -> Samsung Pay -> Wyłącz.

 

Jeśli przycisk "Wyłącz" nie istnieje lub nie jest aktywny, spróbuj wyłączyć dolny pasek powiadomień z ustawień aplikacji:
Wejdź do aplikacji Samsung Pay -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Settings -> Use Favourite Cards -> Odznaczamy "Lock screen" i "Home Screen".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 Odpowiedzi
Rozwiązanie
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @MaxBreadMan,

Spróbuj całkowicie wyłączyć aplikację: Ustawienia -> Aplikacje -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Pokaż aplikacje systemowe -> Samsung Pay -> Wyłącz.

 

Jeśli przycisk "Wyłącz" nie istnieje lub nie jest aktywny, spróbuj wyłączyć dolny pasek powiadomień z ustawień aplikacji:
Wejdź do aplikacji Samsung Pay -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Settings -> Use Favourite Cards -> Odznaczamy "Lock screen" i "Home Screen".

MaxBreadMan
Apprentice
Opcje
Całkowicie zapomniałem o tych możliwościach bo przez długi czas korzystałem z S7 ale po małych przeróbkach z softem więc nie miałem sporej części aplikacji które towarzyszą od razu po włączeniu telefonu 🙂
0 Like
rfe
First Poster
Opcje

Nie wiem czy u ciebie jest taka możliwość ja odinstalowalem aplikacje samsung pay 

0 Like