Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z Galaxy m31s . Strasznie potrafi się wieszać po kilka razy dziennie. Potrafi sam się restartować.

(Temat utworzony: 11-06-2021 11:37 AM)
2800 Wyświetlenia
Szymon179
Student
Opcje

Cześć.  Proszę Was o pomoc. Nie chcę mi się jechać i oddawać go na gwarancję ale szlak mniej czasem trafia.  Telefon ładnie śmiga aż nagle zawiesza się  nie reaguje i potrafi sam się jakby restartować.   Aplikacji mam naprawdę nie wiele.  Nie wchodzę na nieznane strony.  Co zrobić? Telefon na początku zaktualizowal się do androida 11. 

0 Like
Przejdź do rozwiązania
29 Odpowiedzi
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Wada fabryczna zostaje zauważona dopiero po pewnym czasie i wykrywa ja serwis nie producent.
0 Like
White71
Student
Opcje

Serwis nie wykrył wady. Jak napisałem, nie zajmuje się telefonami Samsung - wynika z rozmowy tego serwisu. Telefon został tam wysłany na zlecenie PZU i odmówiono mi prawa do odszkodowania czy naprawy. Śmiem twierdzić, że ubezpieczyciel działał na moją niekorzyść. Powinien wysłać telefon do serwisu Samsung Polska. 
Proszę mi doradzić, czy wysłać telefon do analizy Samsunga Polska?
Mogę kupić nowy, inny lub oddać do naprawy. Jeśli występuje wada fabryczna płyty głównej nie widzę sensu wymiany płyty na nową. Nie jestem pieniaczem ale chcę rzetelnej obsługi. 

 

 

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Dziwne podejście ubezpieczalni. Chociaż juz spotkalem sie tego typu przypadkami ludzi którym ubezpieczyciel kombinował z naprawami telefonu. Telefon przez ubezpieczyciela powinien być wysłany to autoryzowanego serwisu.
0 Like
White71
Student
Opcje

Byłem u Rzecznika Konsumenta. Tęga głowa, jako upoważniony zajął się reklamacją na decyzję PZU.

0 Like
White71
Student
Opcje

Witam.
Wymieniłem płytę główną i problemów nie ma. M31s pracuje jak nowy. Temat ,, wady fabrycznej" tego modelu był tutaj poruszany wielokrotnie od kilku lat. Czy producent tudzież Samsung Polska mając o tym wiedzę powinien usunąć wadę w tych modelach? Kilkanaście lat temu znany producent samochodów na koszt firmy wymieniał wadliwe wlewy paliwa. Moim zdaniem firma Samsung powinna zachować się tak samo. Użytkownicy, w tym ja, ponoszą koszty naprawy choć wada nie jest ich winą. Czy ktoś oficjalnie zgłosił to do producenta lub przedstawiciela w Polsce? Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie albo przekierowanie mojego postu do odpowiedniego działu. Klient ( użytkownik produktu) jak też producent mają prawa i obowiązki. Regulacje prawne to nie moja działka ale tak uważam.

0 Like
SG-1
Troubleshooter
Opcje

@White71 

nie widzę żadnego wielokrotnego poruszania tematu od wielu lat i nie widzę też żadnej wady fabrycznej więc moim zdaniem samsung nic nie musi bo nic się nie dzieje, a jakby się działo to by pomogli bo już nie raz uczciwie przeprowadzali akcje serwisowe więc teoria spiskowa o wadzie fabrycznej jest na wyrost

zadzwoń sam do Samsunga i o wszystko podpytaj

0 Like
White71
Student
Opcje

Witam.
Forum jest od zadawania pytań i szukania rozwiązywania problemów. Nie mam w zwyczaju tworzenia teorii spiskowych czy marnowanie czasu na pieniactwo. Oczekiwałem rzetelnej odpowiedzi na moje pytania. Cytuję ,,  Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie albo przekierowanie mojego postu do odpowiedniego działu". Tylko tyle. Merytorycznej odpowiedzi, jak czytam SG-1 Heleping Hand trudno oczekiwać. Proszę czytać ze zrozumieniem treści, przeanalizować temat głębiej, nie tylko na tym forum. To prośba z mojej strony. Szanujmy się wzajemnie.
Poniżej zamieszczam linki jak w temacie, bo podobno ,,nie widziano żadnego wielokrotnego poruszania tematu od wielu lat..."

 - https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/repair-parts-samsung/td-p/9071091

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/przegrzewanie-samsung-galaxy-m31s/td-p/...

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/problem-z-%C5%82adowaniem-wy%C5%9Bwietl...
Pozdrawiam ,, Pomocną dłoń" - bez urazy
White71

0 Like
SG-1
Troubleshooter
Opcje

@White71 

zacznę od "Helping Hand" bo tak się tego czepiłeś że aż zbladłem... to tylko głupia ranga na forum wydawana automatycznie nie wiem nawet za co ja siebie nie pozycjonuje jako helping hand więc nie wiem co to ma do rzeczy kto jaką rangę ma?

po drugie w tych postach które podesłałeś odezwało się zaledwie 3 osoby z problemem a i to jedna nawet nie do końca określiła na czym problem polega tylko pytała o części

3 osoby na możliwe dziesiątki albo setki tysięcy sprzedanych egzemplarzy? to naprawdę nieśmieszny żart

zaraz powiesz że w internecie jest więcej niż 3 osoby ale wciąż nie jest to nic globalnego bo nawet na tym forum jak jest globalny problem to w jeden dzień potrafi odezwać się 100 osób a tu 3 od 2021 roku

owszem forum jest od zadawania pytań i ja na twoje odpowiedziałem i na koniec dodałem że najlepiej będzie kontaktować się z obsługą klienta bo użytkownicy na forum nie są wszechwiedzące

przeanalizowałem temat wystarczająco "głęboko" i nie uważam że to jest masowa wada fabryczna

0 Like
White71
Student
Opcje

Jeśli poczułeś się obrażony to przepraszam Cię bardzo publicznie. Źle zinterpretowałem nazwę, rangę. Analizując jakikolwiek problem patrzę też na to co wokół. Stąd wiele pytań, a każdy człowiek intrpretuje je po swojemu. Mam nadzieję, że przyjmiesz moje przeprosiny i nie będzie więcej żadnych spięć. Jak mi doradziłeś zadzwonię do Samsunga.
Pozdrawiam

0 Like
SG-1
Troubleshooter
Opcje

@White71 

co tu dużo mówić ja też przepraszam że się emocjonuję testosteron mi szaleje 😎

mam nadzieję że finalnie będziesz miał sprawny sprzęt i będziesz zadowolony

0 Like