Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Powiadomienie o wilgoci porcie usb w galaxy s8

(Temat utworzony: 02-11-2019 10:12 PM)
1972 Wyświetlenia
Franek1
Explorer
Opcje

Witam,

Od wczoraj wyświetla mi się komunikat o wilgoci w porcie USB w samsung galaxy s8. Co jakichś czas, po rozpoczęciu ładowania przy wyłączonym telefonie, lecz kilka minut po włączeniu urządzenia, znów pojawiał się ten komunikat. Czasem komunikat pojawiał się również przy wyłączonym telefonie. Nie mogę więc naładować telefonu.

Pozdrawiam, i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Franek1, tak. Hard reset usuwa wszystkie dane z telefonu. Nie przywracaj kopii zapasowej po tym zabiegu ponieważ zdarza się, że wraz z kopią są przywracane błędy. Mimo wszystko na początek spróbuj wyczyścić port USB zgodnie z powyższymi wskazówkami.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Franek1  Próbowałeś resetować telefon?


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Franek1  przed resetem spróbuj wyczyścić port USB.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Franek1
Explorer
Opcje
W jaki sposób mam wyczyścić port USB?Resetu do ustawień fabrycznych nie próbowałem, lecz jeśli bym to zresetował , to wszystko bym musiał ustawiać od nowa.q
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Franek1 porty czyścimy przedmuchując je sprężonym powietrzem, a następnie przemywamy je alkoholem izopropylowym.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Franek1, tak. Hard reset usuwa wszystkie dane z telefonu. Nie przywracaj kopii zapasowej po tym zabiegu ponieważ zdarza się, że wraz z kopią są przywracane błędy. Mimo wszystko na początek spróbuj wyczyścić port USB zgodnie z powyższymi wskazówkami.