Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Note8 problem z czujnikiem zbliżeniowym

(Temat utworzony: 24-04-2019 05:29 PM)
1051 Wyświetlenia
Dominik4
Apprentice
Opcje

Od kilku dni mam problem z czujnikiem zbliżeniowym podczas połączenia telefonicznego. Gdy telelfon leży (bez etui) i odbiorę połączenie to po kilku sekundach ekran się przyciemnia by wreszcie wyłączyć się całkiem i tak powinno pozostać ale w moim przypadku mija kolejne kilka sekund i ekran ponownie się wybudza. Ten efekt pojawia się cyklicznie przez cały czas rozmowy telefonicznej. To samo dzieje się, gdy telefon znajduje się w etui clear view. Po zamknięciu klapki najpierw gaśnie a za chwilkę wybudza się i tak w koło. Wchodząc w menu serwisowe czujnik nie zgłasza problemów, test w aplikacji zewnętrznej także nie informuje o błędach. Co ciekawe gdy telefon jest bez etui i przyłożony do ucha to się nie wybudza w trakcie połączenia (dopiero po odsunięciu od ucha), ale w etui już tak. Bardzo proszę o pomoc. Reset standardowy nie pomaga. Przywrócenie do ustawień fabrycznych (nie jestem zwolennikiem) mogę zrobić ale jeśli inne rozwiązania nie przyniosą oczekiwanego rezultatu. 

0 Like
10 Odpowiedzi
Dominik4
Apprentice
Opcje

Pamięć aplikacji telefon już czyściłem ze 3 razy, później reset i sprawdzałem, niestety nie pomogło. Zobaczę jeszcze z tą apką od Przemka ale coś czuję, że ona niczego nowego nie wniesie do sprawy.

59357216_1309931645812067_8372438414498201600_n.jpgZainstalowanie aplikacji AIDA64 pokazuje, że czujnik działa. Odsłonięty wyświetla wartość 8 cm a zasłonięty 0. 

0 Like