Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nagrywanie video i odtwarzanie muzyki w tym samym czasie ?

(Temat utworzony: 11-12-2018 11:07 AM)
30429 Wyświetlenia
Ann93
Student
Opcje

Czy jest to możliwe że leci muzyka z mojej play listy albo np tidal  w tel chce cos nagrać i nie ma muzyki wyłącza się.  Jak to zrobić żeby było razem ?

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Ann93 jak już pisałem, tak się nie da zrobić. Ale zawsze możesz nagrany film edytować, czy to na komputerze, czy też w telefonie. Działań na kompie nie będę opisywał, bo programów służacych do tego celu jest wiele i kazdy wybierze taki jak lubi.

Ale mogę odnieść się do edycji na telefonie.

1. Wybierasz w galerii plik z nagranym filmem do edycji i klikasz na ikonę ołówka.w1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. W nowym okienku klikasz na ikonkę nutki - 1 a następnie klikasz na "Back"

w2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Dzięki temu zostaniesz przeniesiona do sekcji wyboru dźwięku.  Do wyboru są te zainstalowaną oraz nasze do których trzeba wskazać ścieżkę dostępu.

 

w3.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Gdy już wybierzemy dźwięk podkładu wracamy do głównego okna edycji, gdzie mamy możliwość regulacji głośności lub całkowitego wyciszenia obu ścieżek.

w4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po tych czynnościach zapisujemy nasz film z wyedytowaną ścieżką dźwiękową.

 

Powyższe opisałem na podstawie wersji beta Androida 9.0.

Nie pamiętam, czy w 8.0 Edytor wideo został już scalony z Galerią, czy funkcjonuje jako oddzielna aplikacja. Ale myślę, że zasada powinna być podobna.

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Ann93 obawiam się, że nie zadziała łącznie. Chodzi o o, aby dźwięk nagrywanego wideo nie był niczym zakłócony.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Ann93
Student
Opcje

Nie Nie. Chodzi mi o to że mam jakas piosenkę włączoną i  że jak będę kręciła filmik zwykły z kamery tel to po prostu słychać ja w tym nagraniu. 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Tak się chyba nie da zrobić. 


0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Ann93 jak już pisałem, tak się nie da zrobić. Ale zawsze możesz nagrany film edytować, czy to na komputerze, czy też w telefonie. Działań na kompie nie będę opisywał, bo programów służacych do tego celu jest wiele i kazdy wybierze taki jak lubi.

Ale mogę odnieść się do edycji na telefonie.

1. Wybierasz w galerii plik z nagranym filmem do edycji i klikasz na ikonę ołówka.w1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. W nowym okienku klikasz na ikonkę nutki - 1 a następnie klikasz na "Back"

w2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Dzięki temu zostaniesz przeniesiona do sekcji wyboru dźwięku.  Do wyboru są te zainstalowaną oraz nasze do których trzeba wskazać ścieżkę dostępu.

 

w3.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Gdy już wybierzemy dźwięk podkładu wracamy do głównego okna edycji, gdzie mamy możliwość regulacji głośności lub całkowitego wyciszenia obu ścieżek.

w4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po tych czynnościach zapisujemy nasz film z wyedytowaną ścieżką dźwiękową.

 

Powyższe opisałem na podstawie wersji beta Androida 9.0.

Nie pamiętam, czy w 8.0 Edytor wideo został już scalony z Galerią, czy funkcjonuje jako oddzielna aplikacja. Ale myślę, że zasada powinna być podobna.

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Geronimo15
First Poster
Opcje

Hej. Dało się tak na HTC ONE 8S. Bardzo fajna sprawa zrobic klimacik dobrym kawałkiem i potem to upamiętnić filmikem. Ktoś kto grzebie w androidzie pewnie by to ogarną. Ewentualnie dajcie znać jakie nowsze telefony potrafią takie myki😊. Pozdro V6

0 Like
Łukasz1994
First Poster
Opcje

Może warto by wgrać aktualizację aby można było w ustawieniach włączyć opcję nagrywania wraz z odtwarzaniem muzyki. Jestem kierowcą i w samochodzie zawsze puszczam sobie muzykę z telefonu. Czasem chce sobie nagrać jakiś film z trasy z muzyką w tle a nie ciszą a tu niestety następuje cisza. 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Łukasz1994 taką sugestię można zgłosić zawsze przez aplikację Samsung Members.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Aldetaurus
Student
Opcje
Kiedyś była ta funkcja. Ubolewam, że od dawna jej nie ma. Muza było fajne klipy kręcić 🤌🏿
Aldetaurus
Student
Opcje
Włączcie funkcję OSOBNY DŹWIĘK APLIKACJI w ustawieniach. Mi pomogło... Samsung Galaxy Note 10 plus