Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S8 zrywa połączenie z wi-fi

(Temat utworzony: 05-08-2019 10:56 PM)
1754 Wyświetlenia
Grzesiekk
First Poster
Opcje

Mój galaxy s8 zrywa połączenie z wi-fi, czasami po 3 minutach a czasami powiedzmy po 15. Jak wi-fi jest już zerwane to nie polączy się sam ponownie a trzeba zrobic to recznie. Przywracałem telefon do ustawień fabrycznych, wyłączyłem tryb oszczędzania ale nic to nie dało. Ktoś jest w stanie mi pomóc?

0 Like
26 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Grzesiekk Jaki masz router marka/model ? Czy łączysz się po 2.4GHz czy 5GHz ?

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Grzesiekk, czy próbowałeś łączyć telefon z różnymi sieciami Wi-Fi? Czy problem występuje przy połączeniu z różnymi sieciami?


Grzesiekk
First Poster
Opcje

Łączyłem się z różnymi sieciami i problem występuje ten sam.

0 Like
Grzesiekk
First Poster
Opcje

Router to Livebox-31E5. Szczerze to nie mam bladego pojęcia w jakim paśmie pracuje 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Grzesiekk Czy po przywróceniu telefonu był też przywracany z kopii zapasowej ? Jeśli tak trzeba jeszcze raz przywrócić telefon ale bez przywracania z kopii.

0 Like
Grzesiekk
First Poster
Opcje

Po restarcie do ustawień fabrycznych s8 nie był przywracany z kopii zapasowej i to mnie dziwi że problem nadal wystepuje, może mniej intensywnie niż przed restartem ale nadal...

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Grzesiekk To pozostaje Ci serwis żeby on sprawdził co jest nie tak z twoim telefonem listę masz tu.

 https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Grzesiekk, rozumiem. Czyli możemy wykluczyć problem z routerem. Jaką posiadasz wersję oprogramowania w telefonie? Wersję możesz sprawdzić przechodząc kolejno do: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu > Numer wersji. Przy okazji możesz podać również wariant telefonu. Informacje są widoczne na poniższym zrzucie w zielonych ramkach.

 

wersje.jpg


0 Like
Grzesiekk
First Poster
Opcje

Właśnie nie do końca można wykluczyć problem z routerem. Zresetowałem go jeszcze raz. Nie miałem okazji sprwdzić na chwilę obecną jak zachowuje się z innymi sieciami wi fi ale wygląda to następująco. Problem z moim domowym wi-fi występuje nadal, natomiast udostępniłem mu neta z mojego służbowego P20 PRO i od 30 min działa bez zrywania połączenia. Dziwna sprawa bo w domu są 2 telefony oprócz s8 i obydwa pracują z wi-fi bez żadnych problemów.

Przesyłąm screena z informacjami o telefonie. Screenshot_20190806-221013_Settings.jpg

0 Like