Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S7 po aktualizacji do 8.0 OREO czuwanie sieci/cell standby jak naprawić? Zużycie baterii.

(Temat utworzony: 25-08-2018 07:00 PM)
1510 Wyświetlenia
gaweu
First Poster
Opcje

Dzień dobry, zaktualizowałem android nougat do oreo i mam problem z czuwaniem sieci/battery standby. Otóż znajduje się to na 1 pozycji jeśli chodzi o zużycie bateri. Przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych nie odniosło skutku.

Jestem rozczarowany, telefon dużo lepiej działa na oreo, ale to czuwanie sieci to jakaś kpina.

 

Co mam zrobić w tej sytuacji? Oddawać telefon do serwisu?

Proszę o pomoc.

0 Like
59 Odpowiedzi
balsam_tf
Journeyman
Opcje

U mnie pojawiła się aktualizacja :smiling-face: czyżby w końcu miało się poprawić, nic pobieram i zobaczymy, ale widać że jest tu nowy modem, i paczka warzy 380 MB a nie 70MB jak ostatnio :smiling-face: podejrzane że jutro premiera nowego Galaxy :smiling-face: zreszta popatrzeć na FB na ich profilu jaki bałagan pod wpisem odnośnie baterii w nowym telefonie :face-with-tears-of-joy: Samsung Polska facebook
38668205_2254044121278864_733748343083106304_n.jpg

 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Wow!  Dzięki za info  Świetnie wieści! Koniecznie daj znać, jak ma się sprawa po aktualizacji. Oby ta aktualizacja załatwiła sprawę raz na zawsze :)

0 Like
balsam_tf
Journeyman
Opcje

zobaczymy jakie staty uda się wykrecić :smiling-face: naładowałem do pełna, póki co 3h - 7% baterii - wczesniej w 1h-5%, zobaczymy jak pojdzie jak przełączę się z WiFi na dane komórkowe :smiling-face:

0 Like
Rumcajs
First Poster
Opcje

Witam i również podłączam się do tematu, mój s7 od jakiś 2 tyg ma tendencję do strasznego grzania się nawet gdy leży bezczynnie na biurku a bateria znika w oczach , oczywiście na pierwszym miejscu użycia baterii jest czuwanie sieci . Aktualizacje do oreo miałem jakiś miesiąc temu a około 2 tyg temu miałem jakąś aktualizację usprawniajacą działanie urządzenia jak widać nic nie pomogła. Obawiam się, że to celowe działanie  ponieważ wiele lat temu załatwiono  mi w podobny sposób 2 sztuki s2 ,które po aktualizacji do andka 4.0 trzymały max 4 godz mało intensywnego użytkowania i żadna aktualizacja tego nie naprawiła. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Sprawdźcie dostępność, bo właśnie pojawila się kolejna aktualizacja dla wersji XEO.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
balsam_tf
Journeyman
Opcje

tak już wczoraj było :smiling-face: ale prawdę mówiać nie widze poprawy co do wytrzymałości baterii :smiling-face:

0 Like
Dziadek_Staszek
Explorer
Opcje

Niestety ja też nie widzę poprawy baterii, owszem poprawili wreszcie zarządzanie "prądem" w statystykach. Może lepiej jest trochę na "standby". Niestety nie dotyczy to tylko modelu s7... więc albo panwie z samusnga coś sknocili, albo google, albo jedno i drugie :smiling-face: niestety jak dla mnie (bez nabijania flagi Knox) są dwa warianty:

albo męczymy się z oreo (i może jeszcze coś naprawią), albo robimy downgrade do androida 7.0.

Wszyscy znamy polityke samsunga tak więc nie dostaniemy już androida 9 na s7

 

0 Like
Rumcajs
First Poster
Opcje

Jak tam dostaliście już jakąś aktualizację , która spycha czuwanie sieci z pierwszego miejsca drenowania baterii? Póki co u mnie tragedia, mam Soft t mobile i cisza .😡

0 Like
michalmac14
First Poster
Opcje

Po ostatniej aktualizacji(jakoś dwa tygodnie temu) czuwanie sieci 2%,ale sot nadal 3 godziny. Jednym słowem ciągle słabo.

0 Like
Rumcajs
First Poster
Opcje

Jednym słowem tragedia , u mnie żadnej aktualizacji póki co a czuwanie sieci 29% , ekran 9% . Czy ktoś może wracał do androida 7 i może potwierdzić , że użycie baterii wraca do normy?

0 Like