Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aparat M12

(Temat utworzony: 04-10-2022 07:36 PM)
220 Wyświetlenia
Av0id_me
Pathfinder
Opcje
Cześć, mam problem. Posiadam Samsunga M12, a mój problem dotyczy aparatu. Właściwie zbliżenia. Jeżeli chcę uchwycić jakieś zdanie z książki to zamazuje mi całkowicie ekran. Klikanie w cel nic nie daje nawet pogarsza bo ekran totalnie jest wtedy zamazany. Dostraja się gdzieś tak na ok. 7 cm a jak jest bliżej to jest zamazane i tak skacze raz bardziej raz mniej. Czy to wina mojego modelu telefonu? A może każdy samsung na taką odległość reaguje. Proszę o pomoc
image


1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Av0id_me  no cóż,  pozostaje reset aparatu i jeżeli dalej będzie problem to będzie potrzebna wizyt w serwisie.   Pytanie jeszcze czy jest zamontowane na obiektywie jakieś szkło lub folia?


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Av0id_me  Cześć

A jak troszkę oddalisz to złapie ostrość?


0 Like
Av0id_me
Pathfinder
Opcje
@PrzemekM Jeżeli powiedzmy przybliżę na te 7cm i wtedy chce oddalić to ciągle zamazane dopóki nie będzie daleko tzn może ponad 30 cm
0 Like
phtrxt
Student
Opcje
Musisz włączyć funkcję Macro
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje
Wcześniej z takiej odległości robił ostr zdjęcia?

0 Like
Av0id_me
Pathfinder
Opcje
@PrzemekM tego nie wiem, ale za pierwszym razem gdy chciałem zrobić przybliżenie tak było
0 Like
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Av0id_me  no cóż,  pozostaje reset aparatu i jeżeli dalej będzie problem to będzie potrzebna wizyt w serwisie.   Pytanie jeszcze czy jest zamontowane na obiektywie jakieś szkło lub folia?


Av0id_me
Pathfinder
Opcje
Nie, jest zwykły aparat bez folii
0 Like