Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje softu - FW - modeli S9 i S9+

(Temat utworzony: 14-03-2018 02:06 PM)
6803 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wszyskich posiadaczy modelu Galaxy S9+ SM-G965F/FD zakupionego w sieci Orange informuję, że pojawiła się aktualizacja systemu OPV oznaczona jako 1ARB3.

 

 
Model:SM-G965F
Model name: Galaxy S9+
Country:
 Poland 
Version:Android 8.0.0
Changelist:12794530
Build dateThu, 14 Jun 1077 23:00:00 +0000
Security Patch Level:   2018-01-01
Product code:OPV
PDAG965FXXU1ARB3
CSCG965FOGC1ARA4
  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
130 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@damian_god  Czy aktualizacja była robiona przez OTA ?

0 Like
damian_god
First Poster
Opcje
Tak aktualizacja zrobiona przez OTA.
Ponoć podobny problem występuje również w Note 9 i posiadaczami kart NJU a np. z Orange jest już OK.
Samsung i Orange pracuje nad rozwiązaniem problemu (albo tylko tak mówią :winking-face:
Tak więc chętnych do szybkiej aktualizacji do Android 10 przestrzegam, no chyba że nie korzystacie z dobrodziejstw VoLTE lub WoWIFI.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@damian_god Tylko ty masz soft Niemiecki DBT/XEO,DBT/OPV, a nie brandowany od Orange.

Czy robiłeś Wipe Cache Partition ?

Przechwytywanie.PNG

0 Like
damian_god
First Poster
Opcje

Taki mi został wgrany jakoś w czerwcu w serwisie bo na brandowanym z Orange sofcie na Andrpoid 9 był z kolei problem z łączniem się po VPN, a na niemieckim DBT/XEO,XEO/OPV było ok i również VoLTE i WoWIFI działało na Android 9.

0 Like
damian_god
First Poster
Opcje
Po aktualizacji nie robiłem Wipe Cashe Partition, zrobiłem teraz ale jest bez zmian 😞
Nadal brak niebieskiej ikonki VoWiFi oraz brak ustawienia włączenia połączenia w VoLTE w Ustawienia>Połączenia>Sieci komórkowe.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@damian_god obstawiam, że serwis wgrał XEO, choć wyświetla się DBT. Teraz po aktualizacji systemu mogło to zostać potraktowane jako DBT i konfiguracja CSC po aktualizacji usunęła te opcje, gdyż w sofcie DBT mogą nie być dostępne.

Stąd problem. 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
damian_god
First Poster
Opcje

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@damian_god  Dla wariantu XEO nie ma jeszcze Androida 10.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@damian_god, Kolejne aktualizacje oprogramowania nie zmienią wariantu telefonu.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@damian_god, podejrzewam, że zmiana wariantu na XEO lub OPV pomogłaby rozwiązać ten problem.


0 Like