Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestie zdjęć

(Temat utworzony: 23-04-2019 09:05 PM)
306 Wyświetlenia
mlodykanal86
First Poster
Opcje

Witam wszystkich. U was też nie robi już automatycznie zdjecia w sugesti zdjecia? Na początku po najechaniu na kółko automatyczne robiło zdjęcie. Teraz już nie.

0 Like
5 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mlodykanal86, nigdy nie korzystałem z tej funkcji. Włączyłem żeby sprawdzić i zdjęcie nie jest automatycznie wykonywane. Można dopasować kadr do wskazówek, ale trzeba nacisnąć przycisk żeby zrobić zdjęcie. Nie wiem jak było wcześniej ponieważ przed chwilą uruchomiłem tę funkcję po raz pierwszy.


pmuzykiewicz111
Pioneer
Opcje

U mnie w S10 również od samego początku trzeba fizycznie nacisnąć ikonkę robienia zdjęcia przy sugestii pomimo że wszędzie jest określone że powinno robić automatycznie

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@pmuzykiewicz111, z ciekawości zapytam, gdzie jest informacja, że zdjęcie powinno być wykonywane automatycznie?


pmuzykiewicz111
Pioneer
Opcje

Z tego co kojarzę to czytałem to w instrukcji obsługi i w recenzjach przedpremierowych na portalach branżowych...

Teraz patrzę, ze głupio to brzmi i chyba niepotrzebnie się ośmieszyłem :face-with-rolling-eyes:

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@pmuzykiewicz111, zapytałem ponieważ nigdy wcześniej nie korzystałem z tej funkcji i mogłem coś przeoczyć. Możliwe, że taka informacja była gdzieś dostępna, ale nie udało mi się jej znaleźć. Nic się nie stało i zachęcam do prowadzenia dalszych dyskusji na forum :winking-face:


0 Like