Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy S20 ultra nie włącza się

(Temat utworzony: 09-01-2022 09:56 PM)
1931 Wyświetlenia
Treys026
First Poster
Opcje

Witam, mam pewien problem z S20 Ultra, w poprzedniej aktualizacji telefon nie łączył się już z komputerem zniknęła opcja wyboru przesyłania plików itp zostało tylko ładowanie, olałem temat myślę może fabryczne ustawienia i będzie znów działał ( opcja programisty włączone były to co po winno ) dobra czasami samoczynnie się zresetował od czasu do czasu, aż do wczoraj.

Otrzymałem nową aktualizacje systemu, telefon po zaktualizowaniu zaczął się resetować nonstop wyświetlało się logo samsunga s20 po czym gasnął i znów zaczął się resetować, raz udało się wejść w Panel Hard Resetu aby zrobić wipe/reset i uruchomić telefon od nowa, niestety ta sama sytuacja cały czas, aż za 8 razem chyba prawie się załadował logo samsunga i już ustawienia by się robiły jednak przeleciał szary pasek po logo samsunga i amen. Od tamtej pory czasami się włączył jeszcze i pętla z logowaniem aż już nie reaguje nawet na ładowanie i przyciski boczne po prostu cegła.

Telefon jest z sieci DREI ma też wgrane ich logo przy włączaniu zapewne też jakieś aplikacje, jest na gwarancji i go oddam, tylko chciałem się dowiedzieć co mogło się stać. Stan telefonu idealny ponieważ używany sporadycznie do zdjęć nawet nie katowany żadnymi grami.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Treys026 @YOX  Dzień dobry 

Rzeczywiście może być tak jak mapisał kolega. Taki objaw może być uszkodzeniem płyty głównej,  były takie tutaj przypadki. W tej sytuacji potrzebny będzie serwis,  tym bardziej jak nie pomógł hard reset.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 Odpowiedzi
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Treys026 Podejrzewam uszkodzenie płyty głównej, które mogło zostać wywołane przez jakieś zwarcie. 

Treys026
First Poster
Opcje

Telefon jest na gwarancji, czy płyta mogła się uszkodzić przez to że telefon sam się resetowal ? Nie dało się go wyłączyć w żadnym wypadku. Jak z gwarancją czy serwis to uzna ? 

0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Treys026 Ponowne uruchamianie się urządzenia, jest już skutkiem uszkodzenia, a nie jego przyczyną. Czy naprawa zostanie wykonana w ramach gwarancji ->  Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ poszczególne zgłoszenia gwarancyjne są rozpatrywane indywidualnie.  

W związku z tym, że urządzenie nie jest z polskiej dystrybucji, zapoznaj się z tym wątkiem -> Naprawa telefonu z UE lub bez dowodu zakupu – czy jest możliwa? - Samsung Community 

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/naprawa-telefonu-z-ue-lub-bez-dowodu-za...  

Treys026
First Poster
Opcje

@YOX  napisał(a):

@Treys026 Ponowne uruchamianie się urządzenia, jest już skutkiem uszkodzenia, a nie jego przyczyną. Czy naprawa zostanie wykonana w ramach gwarancji ->  Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ poszczególne zgłoszenia gwarancyjne są rozpatrywane indywidualnie.  

W związku z tym, że urządzenie nie jest z polskiej dystrybucji, zapoznaj się z tym wątkiem -> Naprawa telefonu z UE lub bez dowodu zakupu – czy jest możliwa? - Samsung Community 

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/naprawa-telefonu-z-ue-lub-bez-dowodu-za...  


Akurat mieszkam w tym kraju więc mam potwierdzenie zakupu ( abonament ) 

0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje

W takim przypadku nie będzie problemów związanych z gwarancją :smiling-face:

Treys026
First Poster
Opcje

Akurat teraz odpalił z ładowarką ale jak zwykle jest reset nawet raz udało się wejść do menu hard reset niestety cały czas powtarza się włączanie w pętli z resetem :smiling-face: trudno muszę oddać na serwis jedynie.

0 Like
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Treys026 @YOX  Dzień dobry 

Rzeczywiście może być tak jak mapisał kolega. Taki objaw może być uszkodzeniem płyty głównej,  były takie tutaj przypadki. W tej sytuacji potrzebny będzie serwis,  tym bardziej jak nie pomógł hard reset.


Treys026
First Poster
Opcje

Oddany do serwisu, wpisane że problem z software i będzie wgrany nowy, lub jeśli gorzej to wymiana płyty głównej bo częste przypadki z tym są.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Treys026  Dziękuję za informacje