Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S10 nagrzewa się

(Temat utworzony: 13-04-2019 12:24 PM)
24372 Wyświetlenia
kertoip70
Explorer
Opcje

Czesc,

 

Słuchajcie mam prośbę ponieważ zmieniłem swojego S8 na s10 to zaobserwowałem ,że w dłoniach jest on znacznie cieplejszy , zainstalowałem aplikację cpu monitor i temperatury przy normalnym użytkowaniu to 

:34 cpu a temperatura baterii to 33

Podczas ładowania bateria osiąga 40 stopni. Telefon mam od 4 dni i wg mnie powinien się już ułożyć . Jedyne co mam włączone w tle to lte bluetooth i tyle. Żadnej lokalizacji czy NFC żadnego always on display ,nic co by pochłaniało energię. Moglibyście sprawdzić temperatury u was przy zwykłym korzystaniu i intensywnym ?

 

0 Like
Przejdź do rozwiązania
58 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Tomeq specjalnie dla ciebie, 30 min. YT. Odczuwalna temperatura ekranu i obudowy S10+ nie uległa zmianie. Zero dyskonfortu w trzymaniu.

Tak jak sobie życzyłeś, bez klimy, przy otwartym oknie. Wzrost temperatury w pomieszczeniu poczyłem natychmiast. 😞 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Tomeq
Student
Opcje

@Szewcu72 dzięki brahoo! W międzyczasie znalazłem także film, w którym ktoś dokonuje podobnych pomiarów oraz porównania przy okazji (https://www.youtube.com/watch?v=M7lBJ2XoDZM). Wydaje mi się że jest ok, tak po prostu ma być. Telefon z różnych przyczyn może mieć jakieś chwilowe "stresy", być może spowodowane backgroundem, nie przekracza jednak wymienianych w filmie przybliżonych granic temperatur. Jest git! Dzięki raz jeszcze! Pozdro! 🙂

0 Like
Mati96
Apprentice
Opcje

Czy rozwiązałes problem ,od dziś mam s10+ i mam to samo . 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Mati96 Jaką masz temperaturę w twoim urządzeniu ? 

Mati96
Apprentice
Opcje

dochodzi do 37-39 stopni w stanie spoczynko 30 stopni ale chyba tak ma byc, kolega ma s9 ma takie same temperatury.

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Mati96  Nie jest żaden problem, żeby się martwić jak będzie 60 czy więcej to już tak.

pawiocio
First Poster
Opcje

I jak wygląda obecnie sytuacja? Problem rozwiązał się sam czy byłeś zmuszony zwrócić telefon? Pytam bo mam tak samo.

0 Like
pawiocio
First Poster
Opcje

@kertoip70  napisał(a):

Czesc,

 

Słuchajcie mam prośbę ponieważ zmieniłem swojego S8 na s10 to zaobserwowałem ,że w dłoniach jest on znacznie cieplejszy , zainstalowałem aplikację cpu monitor i temperatury przy normalnym użytkowaniu to 

:34 cpu a temperatura baterii to 33

Podczas ładowania bateria osiąga 40 stopni. Telefon mam od 4 dni i wg mnie powinien się już ułożyć . Jedyne co mam włączone w tle to lte bluetooth i tyle. Żadnej lokalizacji czy NFC żadnego always on display ,nic co by pochłaniało energię. Moglibyście sprawdzić temperatury u was przy zwykłym korzystaniu i intensywnym ?

 

Hej mam taki sam problem i w związku z tym mam pytanie jak rozwiązałeś swój?


 

0 Like
Miro5
Student
Opcje

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga 10 plus i od odpoczadku się nagrzewa mam włączony LTE  NFC Wifi mimo to temperatura wynosi 45 stopni myślałem żeby go zanieść go do serwisu 

0 Like
Miro5
Student
Opcje
To samo mam grzeje się nawet jak go mam w rękach te same objawy proszę o pomoc co robic
0 Like