Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[Galaxy S10e | S10 | S10+] One UI 2 Beta i Android 10 już wkrótce!

(Temat utworzony: 07-11-2019 12:01 AM)
416 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Witajcie!

 

Nadszedł w końcu czas testów beta najnowszego interfejsu Samsunga Galaxy i systemu operacyjnego Android 10!

 

Dzięki Waszej opinii możemy sprawić, że nasze oprogramowanie będzie jeszcze lepsze. Możecie zainstalować wersję Beta Programu One UI, przetestować szczegółowo (mamy nadzieję, że z przyjemnością :smiling-face:) najnowsze oprogramowanie oraz wyrazić swoją opinię o jego wydajności, stabilności i funkcjonalności.

 

Prosimy jednak pamiętać, że wersja Beta jest przeznaczona dla doświadczonych użytkowników. Nie jest to oficjalne oprogramowanie, dlatego też może powodować występowanie błędów. Ponadto nie wszystkie funkcje mogą być w niej dostępne.

 

Jeżeli jesteś użytkownikiem Samsunga Galaxy S10e, S10 lub S10+ (urządzenie niebrandowane), możesz przystąpić do programu. Rejestracja dostępna jest w aplikacji Samsung Members.

 

Przed uruchomieniem One UI Beta wykonaj kopię zapasową Twoich danych przy użyciu aplikacji Smart Swich w wersji dostępnej na komputery. Dodatkowo zaktualizuj wszystkie aplikacje korzystając z Google Play Store lub Galaxy Apps.

 

Galaxy_S10_Series_Beta_Promotion_Teaser_POL_191007.jpg

 

Jeżeli będziesz chciał przystąpić z Programu Beta, możesz to zrobić przez aplikację Samsung Members. Następnie zainstaluj ponownie oficjalne oprogramowanie i ściągnij swoją kopię zapasową przez Smart Switch.

 

Oczekujemy z niecierpliwością na Wasze opinie i życzymy dobrej zabawy!

 

1 097 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Czyżby jednak nastał koniec? :thinking-face:

W podstawowej wersji Samsung Members zniknął link z informacją. Co oznacza, że nie ma już możliwości przystąpienia do programu testów One UI 2.

Możecie to sprawdzić w waszych aplikacjach SM i potwierdzić?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
GeoT
Pioneer
Opcje
U mnie też już nie ma informacji o zapisach do bety ...
0 Like
Krzysp1
Pathfinder
Opcje

@Szewcu72  już wczoraj w nocy nie było (przynajmniej wtedy u Mnie )ale wiem od zaprzyjaźnionych osób iż nie tylko w Polsce ale zagranicą też już nie ma możliwości rejestracji. S10 5G w UK dziś otrzymał aktualizacje bety z poprawkami błędów 

0 Like
bdariuss
Pioneer
Opcje

Jest. W Wiadomości i porady, wiadomość: Testuj jako pierwszy. Na samym dole przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Krzysp1 tak właśnie sprawdziłem, ukrywane jest co raz głębiej. 😎😁😁😁


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kormak
Explorer
Opcje

No a Note 10+ w tyle...

0 Like
przem3kn
Navigator
Opcje

U mnie jest możliwość rejestracji w samsung members 

0 Like
jurandzik
Explorer
Opcje

Czy Samsung Internet Browser nie wyrzuca wam ciemnego motywu i filtra światła niebieskiego?pomimo że dzień w dzień go muszę włączać to zawsze go wywala i to częściej niż raz na wieczór.. i chyba to robi właśnie przeglądarka Samsunga..

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@jurandzik mam ustawione i dark mode i filtr i przeglądarka mi ich nie wyrzuca. Przyczyna musi leżeć gdzieś indziej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@jurandzik, spróbuj wykonać wipe cache partition. Na początku testowania miałem problem z motywem, który samoczynnie zmieniał się w ciągu dnia. Czyszczenie pamięci podręcznej pomogło.