Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S10 Tryb nocny "Bright Night"

(Temat utworzony: 02-03-2019 06:58 PM)
2563 Wyświetlenia
misiek685250
Pathfinder
Opcje

Witam

Jako przyszły posiadacz Galaxy S10 mam pytanie odnośnie aparatu w tymże modelu. Konkretnie trybu nocnego "Bright night". Czy ten tryb nocny będzie ulepszony w bliższej przyszłości? Zastawiając zdjęcia nocne z konkurencją (np Pixel 3 Night sight) na ten moment Samsung sprawuje się gorzej.

Pozdrawiam

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Banan52 jak będę miał okazję, a być może dzisiaj, to przećwiczę swojego i dam znać jak to jest u mnie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Banan52
Helping Hand
Opcje

To co zrobił samsung z aparatem w s 10 + to strzał poniżej pasa dla użytkowników , totalne dno ,  aparat w gorszych warunkach w ogóle sobie nie radzi , papka , szumy , mydło ...... przód do selfi nie lepszy zdjecia jakieś takie wyblaknięte , jak by  zarówno z tyłu jak i przodu aparaty były zaparowane ..... Puszczam tą info dalej na FB dość naciągania klientów i robienie ich w bambuko za 4500 zł ..... 

0 Like
misiek685250
Pathfinder
Opcje

Według mnie wszystko leży po stronie software. Bo jest niby nowy sensor, zmienna przysłona, wiec przy takim hardware zdjęcia powinny być najlepsze. Brakuje tylko aktualizacji która ulepszy ten tryb nocny w aparacie, bo jego działanie na ten moment jest tragiczne. Ma ktoś jakieś info o przyszłej aktualizacji kiedy będzie?

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Banan52, Zauważyłem, że Tobie przy każdym sprzęcie od Samsunga coś nie pasuje. Wcześniej narzekałeś na Galaxy Watch, a teraz na S10. Co do zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych, to zachęcam do wypróbowania trybu profesjonalnego. Na pewno uzyskasz lepszy efekt niż w trybie auto.

 


@misiek685250  napisał(a):

Według mnie wszystko leży po stronie software. Bo jest niby nowy sensor, zmienna przysłona, wiec przy takim hardware zdjęcia powinny być najlepsze. Brakuje tylko aktualizacji która ulepszy ten tryb nocny w aparacie, bo jego działanie na ten moment jest tragiczne. Ma ktoś jakieś info o przyszłej aktualizacji kiedy będzie?


Aktualizacje na pewno się pojawią. Telefon dopiero co miał swoją premierę. Samsung już zapowiedział, że przyszłe aktualizacji poprawią m.in działanie czytnika linii papilarnych. Kewstia czasu.


0 Like
Banan52
Helping Hand
Opcje

Bo samsung zszedł na psy , padł ofiarą własnego sukcesu , ja to nazywam regresem .. A GW do dzisiaj nie działa zgodnie ze specyfikacją. ...I jeszcze jedno to forum nie służy do oceny ludzi tylko sprzętu.  A ja fanboyem nie jestem.  

0 Like
Jowtek
Navigator
Opcje

20190314_201728.jpg

 

20190314_201721.jpg

 

Zdjęcie zrobione około godziny 21 ciężko było złapać ostrość. Dopiero w trybie panoramy jest lepiej.

 

 

Banan52
Helping Hand
Opcje
Uważaj , bo sekta cię zaatakuje....🤣 zdjęcia robi super ostre....
Jowtek
Navigator
Opcje

Dla mnie to świetny telefon a zdjęcia w nocy robię sporadycznie. 

Poczekamy może dadzą aktualizacje :smiling-face-with-sunglasses:

 

 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Banan52 sekta atakuje tylko takich jak ty... :smiling-face-with-sunglasses::winking-face::face-with-tears-of-joy:sekta.gif

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Lakikwap
Explorer
Opcje

Moim zdaniem rzeczywiscie w kiepskim oswietleniu foto jest za malo nasycone wzgledem realu  ale za to w lepszych warunkach gniecie na maxa (porownanie do s8). Ale ciekawa sprawa, zrobcie foto, nawet w gorszych warunkach wejdziecie w edycje i na gorze jest taka jakby rozdzka, zobaczcie co zrobi ze zdjeciem - bedzie nasycone i rozjasnione, wyostrzone. Nawet w nocnych fotkach b dobrze to wyglada

0 Like