Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ekran zamykania aplikacji

(Temat utworzony: 05-11-2019 02:33 PM)
917 Wyświetlenia
Michal_Wu
Pathfinder
Opcje

Dzień dobry
Przepraszam, jesli był taki temat, ale nie znajduje nic.
Kupiłem S10 jako pierwszy mój Samsung i ciągle się go uczę.
Przeglądając różne funkcje trafiłem raz na zmiane sposobu wyświetlania aplikacji do zamknięcia, ale teraz tego nie mogę znalęźć. Pomóżcie.
Chodzi mi o to, że obecnie, gdy naciśne na dole wyświetlacza trzy pionowe kreseczki, otwiera się ekran aplikacji działających w tle z możliwością zamykania pojedynczych aplikacji lub wszytskich. Obecnie są one zorganizowan w taki slajder, że przewijam je w lewo lub prawo. Chciałbym zmienić to na takie przewijanie w pionie, a zamykanie przez "zrzucenie" w bok. Gdzie się to ustawia?

0 Like
5 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Michal_Wu, wraz z systemem Android 9 sposób wyświetlania i zamykania aplikacji zmienił się na taki jak opisałeś. W poprzednich wersjach systemu Android możliwe było zamykanie poprzez przeciąganie aplikacji w bok.


0 Like
Michal_Wu
Pathfinder
Opcje

@mirudo24 
I co - przewidziało mi się, że gdzies wyłapałem możliwośc zmiany tego? i jednak nie da się tego zmienić?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Michal_Wu, nie ma takiej możliwości. Być może opcja, którą widziałeś służyła do zmiany innej funkcjonalności systemu.


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Michal_Wu, Tak jak napisał @mirudo24, system nie oferuje możliwości zmiany wyglądu tego ekranu. Jednak jeżeli bardzo zależy Ci na zmianie stylu, to możesz skorzystać z aplikacji Task Changer opisanej w punkcie 3 w tym temacie.


Michal_Wu
Pathfinder
Opcje

Dziękuję za pomoc
Kto wie, czy nie widziałem tego właśnie tam, bo szperałem już troche na forum w poszukiwaniu róznych radk i wskazówek i może tam to zobaczyłem, stąd moje wrażenie, że widziałem to u siebie na smartfonie.
Jeszcze raz dziękuję.

0 Like