Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nagrywanie wideo w trybie "Pro" zniknęło wraz z wprowadzeniem nowej aktualizacji?

(Temat utworzony: 18-04-2019 08:37 PM)
1605 Wyświetlenia
M1X3D
First Poster
Opcje

Hej,

Ostatnia aktualizacja wprowadziła wiele zmian, jedną z nich jest zmiana niektórych funkcji "Aparatu". Z aplikacji została usunięta także możliwość nagrywania wideo w trybie "Pro". Pozostała tylko opcja robienia zdjęć.

Czy tylko ja ubolewam nad tą zmianą?

Według mnie ta opcja była bardzo pomocna i wyróżniała telefon Samsunga na tle innych marek.

Teraz jednak zastanawiam się czy ta funkcja kiedyś w ogóle powróci czy tak jak zwykle trzeba zapłacić za niedopracowane aplikacje firm trzecich, z którymi zawsze są problemy.

Czy jest możliwe żeby ktoś mógł udzielić jakichś głębszych informacji na temat powrotu tej opcji niż tylko "Nie mamy informacji"?

0 Like
13 Odpowiedzi
rockbob
Explorer
Opcje

Brak przycisku do robienia zdjęć podczas kręcenia wideoBrak przycisku do robienia zdjęć podczas kręcenia wideo

 
 A jak to robisz?! U mnie nie ma przycisku w kamerze do robienia zdjęć!
0 Like
Th3LOQ
Pioneer
Opcje

Przycisk do zdjęć w trybie wideoPrzycisk do zdjęć w trybie wideo

@rockbob Jak widać mam 3 przyciski podczas nagrywania wideo.

0 Like
rockbob
Explorer
Opcje

@Th3LOQ  napisał(a):

Przycisk do zdjęć w trybie wideoPrzycisk do zdjęć w trybie wideo

@rockbobJak widać mam 3 przyciski podczas nagrywania wideo.


A ja jak widać nie mam!

Jaki telefon ja mam S8+ i przycisk został usunięty!

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@rockbob, spróbuj zresetować aplikację Aparat za pomocą opcji Zeruj ustawienia. Uruchom aplikację i wybierz odpowiednią opcję z poziomu ustawień. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj również wykonać wskazówki opisane w tym wątku. Przydałaby się również informacja od innych użytkowników modeli S8 i S8+ czy u nich również zniknął przycisk, o którym piszesz - dopytujesz jednak o S8 w wątku dla S9 więc uzyskanie takiej informacji może być utrudnione.