op 02-01-2022 06:34 AM - laatst bewerkt op 04-01-2022 12:11 PM door MartijnK
Vanmorgen wilde ik kijken hoe laat het was op mijn samsung S10, toen ik rechtsboven knop indrukte om te tijd te kunnen zien kreeg ik 2 icoontjes op mijn scherm met "uitschakelen" en "opnieuw opstarten". Als ik daar op druk bv op "opnieuw opstarten" de tekst "nogmaals tikken om uw telefoon opnieuw op te starten" als ik dat doe verdwijnt het icoontje maar gebeurt er helemaal niks. Verder is er aan de zijkant een mm breed wit lijntje te zien verticaal van ongeveer 2 cm, als ik daar over swipe zie ik een smal veld met de icoonjes van een aantal apps maar als ik daar op tik gebeurt er niks, swipe ik in het veld krijg ik de melding "ontgrendel uw telefoon om Personen weer te geven".
Ik kan dus helemaal niks met mijn mobiel en heb daar stress van. Wie weet wat er aan de hand is en heeft advies?
Opgelost! Ga naar oplossing.
op 02-01-2022 08:25 AM
Gelukkig maar! En daaruit begrijp ik dat je er ook weer normaal in komt? Dan denk ik aan een vastloper in de systeemapp die je startpagina regelt. Die wordt opgestart zodra je probeert je telefoon te ontgrendelen, en als daar een foutje in is geslopen dan moet je telefoon opnieuw worden opgestart om er weer in te komen. Gebeurt niet heel vaak, maar het gebeurt wel.
02-01-2022 07:28 AM - bewerkt 02-01-2022 08:34 AM
op 02-01-2022 07:33 AM
hoi, ik kan helemaal niet iets invoeren
op 02-01-2022 07:37 AM
op 02-01-2022 07:42 AM
nee dat lukt niet
ik ontgrendel normaal met een figuur die ik veeg
het is zoals ik in mijn eerste post vertel. of icoontjes uitschakelen , opnieuw opstarten of aan de zijkant vegend een smal veld 1.5 cm met een aantal icoontjes die als ik ze aanraak niets doen
op 02-01-2022 07:46 AM
op 02-01-2022 07:50 AM
zachte reset had ik al geprobeerd, toestel gaat niet uit
02-01-2022 07:55 AM - bewerkt 02-01-2022 07:55 AM
Dat is vreemd... In dat geval raad ik je aan om een afspraak te maken bij een van Samsung's Premium Support servicecentra, aangezien het dan niet gaat lukken je op afstand te helpen.
NL: https://www.samsung.com/nl/support/repair/
BE: https://www.samsung.com/be/support/repair/
Mochten die te ver uit de buurt zitten, dan kun je eventueel ook gebruik maken van de ophaalservice.
op 02-01-2022 08:03 AM
dit even slikken
morgen weg op vakantie en nu niet de beschikking over mijn telefoon volgens mij zijn deze centra vandaag ook niet open? Ik woon in Leiden.
op 02-01-2022 08:14 AM
Op z'n vroegst is het inderdaad pas morgen mogelijk een afspraak te krijgen bij een servicecentrum.
Je zou nogmaals kunnen proberen de soft reset uit te voeren, en erop letten dat je echt de volume omlaag-knop gebruikt en bijvoorbeeld niet volume omhoog, en dat de twee knoppen echt tegelijkertijd zijn ingedrukt, desnoods proberen de toetsencombinatie wat langer ingedrukt te houden... Maar voor elk van de volgende stappen die we kunnen proberen om je op afstand te helpen is het een vereiste dat deze soft reset lukt... 😔