Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Telefon nejde zapnout

(Téma vytvořeno: 04-09-2022 03:56 PM)
7646 Zobrazení
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Dobrý den, sestra má mobil m21 a dnes zjistila, že nejde vůbec zapnout. Zmáčknutí a podržení zapínacího tlačítka nic nedělá. Zkusil jsem ho nabíjet, jestli není jen vybitý a ukázalo to jenom nabíjející kolečko (obrázek). Nechal jsem to nabíjet víc jak hodinu, pak jsem skusil druhou nabíječku a pokaždé to zapne jenom kolečko a jinak mobil nic nedělá. Zkoušel jsem ještě mobil resetovat podržením všech tlačítek 10s, ale nic se nestalo. Neví někdo co s tím?

image
Tohle to ukáže když ho připnu k nabíječce


0 Like

2 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti
Zkuste ho vypnout, pak připojte k PC, a až se zobrazí ikona nabíjení, stiskněte hlasitost nahoru a vypínač a držte, dokud nenaběhne recovery. Tam vyberte clear cache partition. Pohybujete se tlačítky hlasitosti, potvrdíte vypínačem. Poté dejte reboot.
Pokud ani tohle nezabere, tak asi servis.





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
Řešení
Vsil
Helping Hand
Možnosti
Zdravím, telefon se snaží nabít baterii, ale z nějakého důvodu se to nedaří pokud tam nenaběhnou procenta nabití tak je vše zbytečné. Zkusil bych jinou nabíječku, pokud nepomůže tak reklamace či servis. Nejspíše bude vadná baterie.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
8 Odpovědi
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Telefon zapnete do nabijecky a drzte dlouze tlacitka volume + power.napiste
0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Potiz je v tom,ze je seknuty bootloader.Pravdepodobne dojde k tovarnimu resetu aby se vse nastavilo znova
0 Like
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Už jsem zkoušel, jen se vyplo kolečko nabíjení co je vidět na obrázku a pak zaplo. Nic víc, mobil pořád nejde zapnout
0 Like
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Jak ho mohu provést když je takhle vypnutý?
0 Like
Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti
Zkuste ho vypnout, pak připojte k PC, a až se zobrazí ikona nabíjení, stiskněte hlasitost nahoru a vypínač a držte, dokud nenaběhne recovery. Tam vyberte clear cache partition. Pohybujete se tlačítky hlasitosti, potvrdíte vypínačem. Poté dejte reboot.
Pokud ani tohle nezabere, tak asi servis.





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Cupinar
Troubleshooter
Možnosti
Telefon lze zapnout do recover modu i z vypnuteho stavu.telefon je vypnuty.Zmacknete volume + a power.drzite tak flouho doku nenajede recover menu.v nem naleznete2 polozky jako je reset cache a res dat.tyto dve veci potvrdite a najedete na restart telefonu.pote by melo byt vse na novo jako kdyz telefin zakoupite
0 Like
Řešení
Vsil
Helping Hand
Možnosti
Zdravím, telefon se snaží nabít baterii, ale z nějakého důvodu se to nedaří pokud tam nenaběhnou procenta nabití tak je vše zbytečné. Zkusil bych jinou nabíječku, pokud nepomůže tak reklamace či servis. Nejspíše bude vadná baterie.
0 Like
Zdeněk19
Helping Hand
Možnosti
Čau, tak jsem zkoušel do třetice další nabíječku a tam to vypadalo tak, že kolečko začalo blikat. Takže si myslím, že nabíjení je KO. Nebudu ho dávat do servisu. Rovnou koupím nový, díky všem za rady 😀
0 Like