Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Nefunkční wifi

(Téma vytvořeno: 13-03-2024 11:45 AM)
267 Zobrazení
TerezB
Apprentice
Možnosti
Zdravím. Od včera se mi začínal vypinat/restartovat telefon. Vždy se mi ukáže One UI pod tím optimalizace aktualizaci. 3 hodiny s telefonem nešlo nic dělat, maximálně jsme zadala pin a po chvíli mi to zase spadne. 
Potom, co jsem už dostala přístup do telefonu, tak jsme zjistila že mi nefunguje wifi. (Přístup jsem měla ze začátku maximálně na 5 min. Pak na mě vyskocilo, že systém nereaguje. A zase to spadlo. Od dnešního rano mi to spadlo už 4x s tím, že už se mi takhle žádná chyba neukazuje.jen zase One UI optimalizace.. ) Wifi nejde stale vůbec zapnout. Novou aktualizace Android 14 a UI 6 mám. Moje snaha hledání toho kde je problém jsem objevila, že telefon byl nesprávné restartovat i nebo přestal reagovat. Ačkoli já samovolně nerestartovala. K tomu přibývá další otazník, nereaguje mi ani pokus o tvrdý restart. 

Nevíte co s tím? 

Telefon mám Galaxy A52 5G
Model: SM-A526B


1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @TerezB
to vypadá na vážnější problém. Tady to vidím na neoblíbené tovární nastavení. A pokud ani to nepomůže, tak servis. Níže přikládám odkaz jak provést reset do tovární nastavení, pokud to nejde normálním způsobem.
Ještě je možné, že si jen nesedla nová aktualizace, pokud jste nedávno aktualizovala.

https://hardreset.cz/hard-reset-samsung-galaxy-a52-5g/

Jo ještě můžete vyzkoušet, jak se to chová v bezpečném režimu. Ale úplně si nemyslím, že by to dělala např. nějaká externí aplikace.

https://www.hardreset.info/cs/devices/samsung/samsung-galaxy-a52-5g/bezpecny-rezim/

Zobrazit řešení v původním příspěvku

7 Odpovědi
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @TerezB
to vypadá na vážnější problém. Tady to vidím na neoblíbené tovární nastavení. A pokud ani to nepomůže, tak servis. Níže přikládám odkaz jak provést reset do tovární nastavení, pokud to nejde normálním způsobem.
Ještě je možné, že si jen nesedla nová aktualizace, pokud jste nedávno aktualizovala.

https://hardreset.cz/hard-reset-samsung-galaxy-a52-5g/

Jo ještě můžete vyzkoušet, jak se to chová v bezpečném režimu. Ale úplně si nemyslím, že by to dělala např. nějaká externí aplikace.

https://www.hardreset.info/cs/devices/samsung/samsung-galaxy-a52-5g/bezpecny-rezim/

Libb
MegaStar
Možnosti

Zdravím, před neoblíbeným továrkem zkuste vymazat cache. Návod v tomto článku: https://eu.community.samsung.com/t5/samsung-lounge/tipy-triky-pec-n%C3%A1m-spadla-aneb-kdy%C5%BE-n%C...

Možná bude prochu boj dostat se do recovery, vzhledem k tomu, jaký je stav vašeho telefonu.

Ještě bych zvážil možnost nakažení nějakým malwarem, někdy se i to projevuje podobně, jak popisujete. Neinstalovala jste v poslední době nějaký prohlížeč PDF nebo antivir?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
TerezB
Apprentice
Možnosti

Do recovery jsem se dostala .

Telefon mi začal občas ukazovat po znovu restartaci, že system nereaguje ( výběr   klasicky jestli počkat nebo zavřít)  nemůže to mít nějakou souvislost s daným problémem? 

Nejsme si vědoma, v poslední době, ani před aktualizací že jsem instovala nějaké prohlížeče ani antivir. 

Telefon se mi už tak často nevypíná jak v předchozích 2 dnech, ale stále pokaždé když se zrestartuje mi ukazuje ONE UI optimalizace, jak jsem už zmiňovala v příspěvku.  

Stále čekám s továrkem, řikám si, jestli nemám čekat s tím, že by se to po xy restartech obnovilo samo.  

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti
To se samo nespraví. Ověřte, že máte v pořádku zálohy a udělejte továrko.


Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
TerezB
Apprentice
Možnosti

@potasm @Libb  tak ani továrko nepomohlo, tudíž jediná možnost bude skutečně ten servis.  Tak snad tam pomůžou. 
Každopádně díky za rady! :smiling-face:

Libb
MegaStar
Možnosti

Určitě ano. Nejspíš nejdřív zkusí přeflashnout firmware (mimochodem tohle umí i na značkových prodejnách, kde je Samsung Konzultant - kdybyste to měla blíž než servis), protože je možné, že se "jen" nepovedla aktualizace. Ale je možné, že bude třeba vyměnit desku. Občas se stane, že se něco pokazí shodou okolností při jiné akci, a to člověka pak navede na špatnou stopu.

V každém případě držím palce, ať to vyřídí co nejrychleji a dejte když tak vědět, jak jste dopadla!



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
TerezB
Apprentice
Možnosti

Dnes vráceno ze servisu. Čekalo se na nějaký díl k desce, prý byl poškozen nějaký drátek u desky na internet. To se vyměnilo i  se znovu nainstaloval systém. Bohužel bez úspěchu a je problém na desce. Vráceno se slovy neopravitelné.  Tudíž mým úkolem nyní chvíli vydržet na datech, než se rozmyslím jaký nový kousek si pořídím. Změna by nejspíš proběhla dřív nebo později.

Ještě jednou Vám děkuji za snahu pomoci. 

0 Like