Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Režim Nerušit - Do Not Disturb

(Téma vytvořeno: 16-04-2019 10:24 PM)
1473 Zobrazení
Katrencikj
Explorer
Možnosti

Ahojte,

 

přešel jsem na Samsung po dlouhé době a chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, proč je nastavení režimu Nerušit tak omezené? Můžu nastavit výjimku pouze pro oblíbené kontakty, všechny nebo nikoho...  To je dost málo. Mám v telefonu několik skupin kontaktů a pro různé situace potřebuji využít režim Nerušit pro jiné skupiny případně kombinace skupin kontaktů. Nemáte někdo zkušenost, jak to obejít nebo nastavit pro více skupin? Nechce se mi používat externí aplikaci, když je v systému nativní funkce, i když dost zvláštní/omezená. Díky!

0 Like
7 Odpovědi
WoodMan
Navigator
Možnosti

To uz tu nekdo resil, bohuzel to tak je. Prechod ma sve vyhody i nevyhody. Kazdopadne psal RomaniuS, ze se vsechny napady a myslenky zde eviduji a posilaji korejcum, takze treba se na tebe dostane a v dalsi aktualizaci ti vyhovi :smiling-face: Zatim holt nejaky externak

0 Like
WoodMan
Navigator
Možnosti

@Libb  neviis?

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Tohle je pokud vím vlastnost Androidu, takže plakat u Google, ne u Samsungu.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Sxperia
First Poster
Možnosti

Ahoj, nechci zakládat nové téma k režimu nerušit. Tak se zkusím zeptat zde.

 

V mém předchozím telefonu HTC s Androidem 8 fungoval režim nerusit tak, že automaticky posílal hovory, které nebyly v seznamu VIP , do hlasové schránky. Respektivě volajícím hlásil obsazeno. Telefon na ztracený hovor reagoval jen zobrazením zmeškaného hovoru. Samsung S10 tohle asi neumí nebo nevím kde to nastavit. ?? 

0 Like
Katrencikj
Explorer
Možnosti

Ahoj. Bohužel režim Nerušit je u Samsungu k ničemu, viz můj příspěvek výše. Bohužel musíš použít extra aplikaci, ale konkrétně s touto funkcí jsem se nikde nesetkal... 

0 Like
Sxperia
First Poster
Možnosti

Aaaa tak to je mrzuté. Jsem na tuto funkci zvyklý už z obou mých předchozích telefonů. Šla nastavit i jako rutina, která se každý den v určený čas spustí a zase vypne. Typicky po příchodu z práce, kdy už nechci opravdu s nikým mluvit, kromě VIP lidí. 

0 Like
Katrencikj
Explorer
Možnosti

Také jsem režim Nerušit hojně využíval. Bohužel jsem zatím nenašel ideální externí aplikaci jako náhradu... 

0 Like