Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Ukazovateľ rutin na zamknutej obrazovke

(Téma vytvořeno: 25-03-2024 08:45 AM)
135 Zobrazení
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Zdravím na mojom predchádzajúcom galaxy s20 s one ui 5.0 bola úžasná jedna funkcia. Neviem presne o čo sa jedná ale vždycky ak som mal nejaku rutinu alebo režim nerusit v spánkovom režime tak sa mi na zamknutej obrazovke objavila ikonka že o aku rutinu a podobne ide. Môžete to vidieť na fotke nad časom. Dá sa to zapnúť aj sem na one ui 6.0 na s21 5g?

image


0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý deň.

S novým OneUI, kedy sa rutiny stali natívnou súčasťou systému, sa to trochu premiestnilo.

Treba ísť cez Nastavenia -> Zamknutá obrazovka a AOD -> Miniaplikácie -> Povoliť Rutiny.

Potom na zamknutej obrazovke kliknúť na hodiny a zobrazí sa možnosť aj spravovať rutiny 😉

Zobrazit řešení v původním příspěvku

8 Odpovědi
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Zdravim ,pozrite sa ci mate všetky oznamenia zapnute,aj z rutin,aj na zamknutej obrazovke1711359680609.jpg1711359680628.jpg1711359680646.jpg
0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Všetko zapnuté. Ukazuje vám to tiež ako to mám na fotke ? Chcel by som aby sa mi to ukazovalo je to prijemne na používanie
0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Akurát som to skúšal,inak režimy zapnute nemám iba rutiny,ukazuje to hore v liste a dole ze práca a ikona paneláku...1711360068045.jpg
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Mam s23 ultra,one ui 6.0,mam aj nainštalovaný plugin routines+ cez goodlock,ale neviem ci to nejako ovplyvní oznamenia
0 Like
Řešení
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý deň.

S novým OneUI, kedy sa rutiny stali natívnou súčasťou systému, sa to trochu premiestnilo.

Treba ísť cez Nastavenia -> Zamknutá obrazovka a AOD -> Miniaplikácie -> Povoliť Rutiny.

Potom na zamknutej obrazovke kliknúť na hodiny a zobrazí sa možnosť aj spravovať rutiny 😉

123456mz
Helping Hand
Možnosti
Vďaka
0 Like
123456mz
Helping Hand
Možnosti
Ďakujem
0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Ak vam niektorá z odpovedí pomohla označte ju ako riešenie nech je téma uzavretá,ďakujem