Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nefunkční Smart LED Cover po aktualizaci na OneUI 4.1

(Téma vytvořeno: 03-04-2022 05:32 AM)
1724 Zobrazení
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Nevím, jestli je to jen u mě, ale s aktualizací na OneUI 4.1 se úplně změnila aplikace pro ovládání zadního krytu s LED a stále dokola mi vnucuje aktualizaci firmwaru krytu, který od té doby nefunguje. Aplikace vypadá jako pro kryt S21 (větší animované ikony, editor vlastních s efektem objevení) a nemyslím si, že by tyto funkce tento starší kryt pro S20 mohl mít. Tovární nastavení nepomohlo. Myslím, že je to chyba a během přípravy aktualizace se do ní omylem dostala jiná verze aplikace Led Cover (nyní mně to píše verzi 1.34.9) pro Galaxy S21. Nevím, kam to nahlásit, případně jak to opravit.
Přejít na řešení
jonas1443
First Poster
Možnosti
Mám S20 a mám úplně stejný problém.
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Tak nás není zas tak málo. 😄
0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
Problém je v aplikaci. Samsung nejspíš omylem vydal na S20 aplikaci pro S21... A ani po více jak týdnu s tím nic nedělá...
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Už se mi ozval moderátor s požadavky na další screeny. Ti, co mají stejný problém můžou poslat zprávu o chybách přes aplikaci Samsung members, abych nebyl jediný a trochu se to urychlilo. Děkuji
0 Like
MLukas
First Poster
Možnosti
mám stejný problém, nejste v tom sami...
NaeNaee
First Poster
Možnosti

Před pár dny jsem si kryt koupila a taky stejný problém.

Mobilak
Pioneer
Možnosti
Tak po dnešní aktualizaci už kryt zase funguje. Verze aplikace LED Cover 1.4.05 vypadá správně. Jen je problém s neustále se opakující nabídkou aktualizace krytu. Až to přestane, dám problém vyřešen.
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Tak stačilo pouzdro sundat a znovu nasadit. Vyřešeno. Děkuji všem.
0 Like
lacho
First Poster
Možnosti
Letos v červnu jsem si kupovala pouzdro LED Cover White for S20 na Galaxy S20+ a nyní se mi objevilo upozornění že končí platnost 31.12.2022 ??? To jsem asi vyhodila 700,- Kč... Nevíte někdo co s tím?
0 Like
Mobilak
Pioneer
Možnosti
Dobrý den, asi moc nepomůžu. Snad se tím myslí jen platnost motivů (pozadí a zamykací obrazovka). Funkčnost samotného krytu (náladové osvětlení, ikonky) snad zůstane zachována. Ale bude lepší, když se k tomu vyjádří někdo od Samsungu.
0 Like