Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Informace ohledně aktualizací Galaxy S10

(Téma vytvořeno: 01-04-2019 11:06 PM)
16248 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím ve spolek.

 

Podle zprávy kterou příkldám níže, bychom se mohli dočkat významného updatu, který by posunul řadu S10 o kousek dopředu a dohnal mezery oproti konkurenci. Nechci se na to upínat, a raději na to spoléhat, ale pokud opravdu některé z novinek budou, tak budu jedině rád. Případně sem doplňte další články na které narazíte

 

https://www.svetandroida.cz/aktualizace-vylepsit-samsung-galaxy-s10/


fajn-Snek-podpis-B


Přejít na řešení
591 Odpovědi
richardpucan
Voyager
Možnosti
Aktualizace stažena,
tu rychlejší nabíječku Samsung EP-TA800 už jste někdo někde viděli v prodeji?
Google nic a na Seznamu už vůbec nic :-), takže telefony S10 jsou, ale nabíječky ne?
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Plánuješ její pořízení, využiješ to? Já třeba ne, raději nabíjím pomalu přes noc bezdrátově. Neříkám teda, že se nemůže hodit.

0 Like
richardpucan
Voyager
Možnosti
nevidím důvod, proč si ji nepořídit.
A nevidím žádný rozdíl mezi bezdrátovým a normálním nabíjení. Ale rád si to nechám vysvětlit od odborníka.
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Záleží na používání telefonu, ale S10 a S10+ zvládne jeden den bez problémů. Pokud někdo vybíjí rychleji a mohl by se před koncem dne dostat do situace, že potřebuje opravdu velmi rychle doplnit co nejvíc baterii, je určitě vhodná co nejrychlejší nabíječka.  A jelikož se vracím domů s telefonem na hodnotě kolem 50%, nemusím rychlost nabíjení řešit a i ta "pomalá" rychlonabíječka je pro mě dostatečná. Kvůli pohodlnosti nabíjím bezdrátově na nočním stolku. Nemám obavy o živostnost akumulátoru při používání rychlonabíječek, ale když nabíjím přes noc, mám přirozeně rychlé nabíjení vypnuto. Nová originální rychlonabíječka bude stát řádově stovky korun a mně se investice do ní nevyplatí, proto neuvažuji o jejím pořízení. Pokud nastane potřeba, je fajn mít tuhle možnost a nabíječku pořídím. 

Libb
MegaStar
Možnosti

Pro mě by měla ta nabíječka smysl třeba do vlaku nebo obecně někde, kde mám jen málo času. Ale mám strach, aby se telefon nezahřál a stejně neomezil nabíjecí proud, takže z 25W bude MAX 25W a reálně to bude prašť jako uhoď.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

To by se snad stát nemělo, viz tato informace:  

Nová nabíječka EP-TA800, která používá USB Power Delivery, podporuje režim PPS (Programmable Power Supply), který umožňuje telefonu kontrolovat výkon nabíječky pro optimální nabíjení, které nezahřívá baterii.

Galaxy S10+, S10, S10e však budou potřebovat aktualizaci, která zrychlený režim nabíjení nejprve odemkne.

 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

No ale to je přesně to o čem jsem psal. Začne se to zahřívat, tak se sníží příkon. Možná dokonce preventivně. Podstatné je, že na plných 25W to pojede tak prvních pár minut.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Patrik555
Pioneer
Možnosti

Cau pls kde sa da nastavit v s10+ ze zapnem alebo vylnem ruchle bezdrotove nabijanie ako to bolo v s9 ? Diki za odpoved 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Třeba v nastavení a tam v příslušenství 

0 Like
Patrik555
Pioneer
Možnosti

Jo mam dik

0 Like