Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Buds FE vs Galaxy S20 FE

(Téma vytvořeno: 23-03-2024 07:47 AM)
124 Zobrazení
Fezo
Journeyman
Možnosti

Tak schválne kým ten tel. fakt už zahodím.... :smiling-face:

Nikto mi už nevie poradiť včetne Samsung support.... :smiling-face:

Kúpil som si Galaxy buds FE slúchatka, ktoré však z nejakého dôvodu nefungujú korektne s mojím Galaxy S20 FE

Pripoja sa, telefonovanie a ANC funkcie OK.Pri pokuse a prehranie zvuku z akéhokoľvek média však počuť len cca 1s zvuky v cca 3s intervaloch. Youtube, FB, Spoti, hudba....čokoľvek

Updaty všetky porobené.

Fungujú však bezchybne s inými tel....Xiaomi,iPhone s Galaxy A50 odksúšané, bez problémov

Tel. som skúšal v núdzovom režime, factory reset, wipe cache, reset bluetooth...vždy s rovnakým výsledkom

Skúšal som aj meniť codec prehrávania cez BT, vždy to isté......som v koncoch

Iné zariadenia však na telefóne fungujú koretkne (hodinky Amazfit,repro Alza, slúchadla Xiaomi)

Som vďačný za akúkoľvek radu...

0 Like
9 Odpovědi
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Zdravím, skuste ísť do nastavení telefónu - zjednodušenie ovládania-Vylepšenia pre sluchovo postih a pozrite sa ci tam nemáte niečo zapnute,napríklad Podpora načúvacích pomôcok,Zosilniť okolitý zvuk,vyváženie pravého/ľavého zvuku pre slúchadlá dat do stredu...
Fezo
Journeyman
Možnosti
Ďakujem za reakciu....vsetko je v pôvodných nastaveniach po factory resete a resete siet pripojení...je to povypínane 😁
0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Hmm skusit ine sluchátka buds FE ak je moznost,ak nepôjdu asi je problem v mobile/softvéry,ale ako by dopadla prípadná reklamácia netuším...
0 Like
Fezo
Journeyman
Možnosti
Vsak totok....predpokladám ako neuznaná kedže všade inde fungujú 😅 to je na šlaktrafenie....už to riešim len pre zaujímavosť, kupim nový fon aj tak je na čase 😁
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @Fezo,

v tomto případě také nevím jak Vám poradit, protože všechny rady které mě napadají tak jste vyzkoušel - píšete že nouzový režim vyzkoušen, wipe cache, factory reset, bluetooth reset, nejnovější aktualizace nainstalovaná a stále to nefunguje. Kdyby to nešlo na jiných telefonech, tak bych doporučil servis, ale jinde to funguje... Není ještě nějaký plugin konkrétně pro tato sluchátka v telefonu uspaný? Jsou povolena všechna oprávnění?

0 Like
Fezo
Journeyman
Možnosti
Hej som to kontroloval zapinal,vypinal vsetko mozne mwm....nieco medzi Nebom a Samsungom 😅
Teraz pocuvam cez starý A50 a ide to jak hodinky,zvuk super,anc na paradu 😁😁😁😁
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň,
vo Vašom popise nevidím reset slúchadiel. Ten bol prevádzaný?
Kde bol vykonávaný Vami uvádzaný troubleshooting resp. skúšali ste prehrávať média cez slúchadlá na rôznych miestach? Skúsil by som resetovať slúchadlá a nanovo ich spárovať s telefónom niekde vonku aby sme vylúčili možné prekrývanie s inými bluetooth/wifi sieťami pri párovaní. Rovnako skúste, či vonku dôjde k zlepšeniu v prehrávaní oproti tomu v interiéri.
Skúste v nastaveniach / aplikácie nastaviť neobmedzený prístup k batérii pre aplikácie wearable a buds fe manager.
0 Like
Gloomm
Journeyman
Možnosti
Mne este napadlo ako posledne riesenie nano o nahrat sw do telefonu, kedze ako spominate ste skusili aj factory reset... Len je to pre bezneho cloveka narocne, mozno v nejakom servise by to bolo rychlejsie, ale vzhladom k tomu ze uz chcete menit telefon neviem ci to ma zmysel. V sluchadlach by som problem asi nehladal, kedze s inymi zariadeniami to funguje.
0 Like
Fezo
Journeyman
Možnosti

Tak vyriešené...slúchatka som posunul ďalej.Chalan mal S22 a bez problémov...kupil som Huawei a tie šlapú 😅

0 Like