Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Vodotěsnost Note 8

(Téma vytvořeno: 18-10-2018 09:49 AM)
815 Zobrazení
Dušík
First Poster
Možnosti

Zdravím všechny,telefon jsem ponořil v moři do HLOUBKY asi 20 cm !!! a po 10  vteřinách bylo po něm.V servise mi řekli,že to je jasné,co jsem čekal ?! Na dotaz co na to norma IP68 jsem nedostal žádnou uspokojující odpověď. Zastávám názor,že při IP68 si můžu dovolit jít s Notem do vody. Nemáte někdo nějakou zkušenost ?

0 Like
3 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Zkušenost nemám a telefon bych nikdy sám od sebe neponořil, ikdyž má deklarovanou odolnost. Norma IP udává odolnost vůči vniknutí vody. Testuje se v lab. podmínkách. tj. čistá pravděpodobně destilovaná voda. Odolnost vůčí jiné kapalině zaručená není a tou jinou kapalinou může být právě mořská voda, voda v bazénu, obsahující chemii, pivo, limo atp. Stejně tak hloubka jeden metr je testována v ideálních podmínkách, kdy se telefon nepohybuje. Pohud budeš telefonem pohybovat pod hladinou v hloubce 20cm, působí na něho mnohem větší tlak, než kdyby ležel vklidu na dně v jednom metru. Většinu těchto hrátek s vodou telefon přežije, ale nedá se na to spolehnout. 

0 Like
KRMIL
First Poster
Možnosti
Já jsem ho měl v bazénu se sladkou vodou a bez problémů. Akorát se dlouho vysousel nabíjecí konektor a oznamovala to ikona v horní liště. Po 2 až 3 hodinách vysušení a vše ok. Několikrát zopakovano koupání v bazénu a vše se stejným průběhem. Myslím si že tvůj problém byl způsoben slanou vodou.
0 Like
Radomil
First Poster
Možnosti

Ahoj, to je mi líto. Běžně tvořím video nebo podvodní fotografie dvouletého syna na plavání... a jednou, když jsme byli na vodě na lodi tak jsme se cvakly a měl jsem ho ve vestě. vše přežil a je boží.

0 Like