Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Galaxy A13 - chyba nabíjení po aktualizaci na UI 6.0

(Téma vytvořeno: 19-03-2024 12:03 PM)
171 Zobrazení
Tomáš Daněk
First Poster
Možnosti

Ahoj, po aktualizaci na UI 6.0 má telefon problém s rozpoznáním připojené nabíječky. Musím telefon několikrát připojit a odpojit, než se začne nabíjet. Řešil někdo něco podobného?

0 Like
5 Odpovědi
Eazy
Troubleshooter
Možnosti

Dobrý den, máme doma model A14 (o rok novější) a ten se bohužel chová podobně, ne-li úplně stejně - a je úplně jedno, jestli připojím 15W nabíječku, 25W, nebo 45W. Nicméně nejméně se chyba projevuje na 15W nabíječce. Osobně jsem byl názoru, že to je díky tomu, že telefon má dcera, která se k němu nechová příliš šetrně a už jej nějak poškodila a proto jsem tomu nevěnoval pozornost.

Ale zkuste ještě jednu věc - nabíjet telefon ve vypnutém stavu - tam vždy vše proběhne korektně. Pak se zřejmě opravdu jedná o SW (a nikoliv mnou předpokládaný HW) problém...

0 Like
hellToncek
First Poster
Možnosti
Ahoj, sice blbá otázka, ale musím se zeptat. Zkusil jste vyčistit USB-C? Jinak jsem tento problém na jiných telefonech nezaznamenal.
0 Like
Tomáš Daněk
First Poster
Možnosti

Ano zkusil :smiling-face: Zkoušel jsem i několik nabíječek... Jeden telefon (A13) to dělá a druhý (A14) ne. Až se mi bude někdy chtít ztrácet tím čas, zkusím ještě reset do továrka.

0 Like
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý den ještě jednou, doplňuji ještě jeden poznatek - s originální 15W nabíječkou (EP-TA200) pozoruji vámi zmíněné problémy. Stejně se chová i 25W nabíječka (EP-TA800).

Jediný adaptér, kde se telefon chytne hned napoprvé a to i v zapnutém stavu je vcelku výjimečná 25W nabíječka (EP-TA300), kterou mám ke staré duální bezdrátové nabíječce.

Jakmile budu mít telefon od dcery k dispozici, zkusím to nahlásit to na podporu.
0 Like
Harvis
Pioneer
Možnosti
Osobně mám to samé u telefonu s23+ už jsem si zvykl 🤣
0 Like