Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung A7 2018 se každé dva tři dny samovolně restartuje

(Téma vytvořeno: 10-03-2019 06:54 AM)
1281 Zobrazení
shaddieslav
Journeyman
Možnosti

Dobrý den, pořídil jsem si v lednu tento model Samsung A7 (2018) v prodejně Vodafone a od samého začátku se mi telefon každé dva nebo tři  dny sám restartuje. Navštívil jsem samsung servis v Samsung Plaza v ječné ulici, kde mi závadu uznali a ještě ten samý den vyměnili základovou desku, ovšem závada se děla dal. Podruhé jsem jim telefon nechal týden a oni mi oznámili, že se závada neprojevila a telefon vrátili. Zařízení se i nadále každé dva nebo tři dny samo bezdůvodně restartuje. Někdy když na něm  něco dělám, někdy když je zamčené v kapse, prostě bez ohledu na jeho stav. Přes samsung members jsem posílal bezpočet protokolů o chybách, resetoval telefon už několikrát, používal bez sd karty, odstraňoval aplikace, nic nepomáhá. Podpora samsung přes samsung members je mizerná, poradí akorát pozorovat telefon v Safemode, což opravdu tři dny dělat nebudu, nemůžu být tři dny  bez spojení a nepořizoval jsem si nové zařízení, abych ho testoval a pozoroval v Safemode. Neustálé resetování telefonu, jeho znovunastavení z továrního nastavení mě neskutečně obtěžuje.  Jsem rozladěný, znechucen přístupem samsungu, nemohu se dovolat pomoci ani naparavy a uvažuji že oslovil ČOI. Mám drahé nové zařízení, které nefunguje jak má. Toto je poslední způsob, který zkouším pro sjednání  nápravy, již jsem na tom ztratil dost času hledáním řešení. Vlastním zařízení měsíc a půl, a celou dobu jen řeším jeho vady.

24 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Dost nepříjemná situace, kterou jsem také zažil s telefonem jiné značky. Napadá mě jen zkusit jiný servis, v Praze naštěstí taková možnost je. Nicméně podle zákona je na vyřízení lhůta 30 dnů což znamená být zase bez telefonu, tady se mi líbí, jak servis rychle vyřešil první reklamaci. Pokud byla měněna deska s prosesorem, tak už moc možností, kde by mohla být vada není. Není možné, že by tohle mohla dělat SIMkarta, nemáš třeba nějakou starou, nebo opotřebovanou? 

shaddieslav
Journeyman
Možnosti

S tou simkou jsem to nevěděl, za pokus to možná  stojí. V servisu jsem tuto informaci nedostal a upřímně ani v náhradním telefonu nezlobila (erární samsung  edge). V předchozím telefonu také ne. Zkusit to samozřejmě můžu. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ona ta pravděpodobnost, že to bude dělat SIM je malá, ale reálná. Už jsem se s tím setkal. 

0 Like
shaddieslav
Journeyman
Možnosti
Díky za tip.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

@vvllaaddaa  nevíte něco o nekompatibilitách nebo tak něco?

Jak přesně vypadá ten restart? Najednou zmizí obraz nebo něco problikne? Nebo ani nevíš a jen najdeš telefon po restartu?

Mně to jednu dobu dělalo asi bluetooth, že když jsem prošel jedním místem v práci, tak byla 30% pravděpodobnost, že se restartuje. Ale to bylo dávno a měl jsem root. 

Zkus určitě jinou SIM, to ti dobrá tada a ještě zkus vypozorovat, jestli to nesouvisí s místem, že by třeba nějaká chyba při přelaďování na jiný vysílač?






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



shaddieslav
Journeyman
Možnosti

Děje se to tak, že prostě v určitý moment telefon na vteřinku zamrzne a pak naskočí animace točícího se kroužku, a proběhne restart, vše co ve chvíli restartu běželo je stále spuštěno na pozadí. Když se to stane v momentě kdy je tel. zamknutý, poznám to, že to po mě chce pin a nebere to otisk prstu. Hodí mi to v samsung members hlášku "telefon byl nesprávně vypnut nebo restartován" a nabídne možnost poslat protokol o chybách, který je ale k ničemu, protože to asi nikdo neřeší. Konzistenci tam nepozoruju, děje se to ať už něco dělám, při libovolné aplikaci, nebo nedělám nic a telefon někde leží, doma, venku, kdekoli.

vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím @shaddieslav ,

 

můžeš mi prosím zaslat do zpráv tvé jméno, příjmení a IMEI telefonu? Vše prověřím a dám co nejdříve vědět :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

0 Like
shaddieslav
Journeyman
Možnosti
Zdravím, zaslal jsem údaje do soukromé zprávy.
shaddieslav
Journeyman
Možnosti

Ani po výměně sim se situace nezměnila, telefon se restartoval dneska, 4 dny po posledním samovolným restartu. Odeslal jsem opět  systémový protokol přes samsung members. Tam mi posledně radili řešit to přes Vodafone. Dneska jsem tam byl a tam mi nabízí to poslat přes  ně do servisu... to je pořád dokola. 

0 Like