Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nastavení notifikace pro sms Samsung S7/S8/S9

(Téma vytvořeno: 26-03-2018 09:36 AM)
6606 Zobrazení
JozkaZhor
Explorer
Možnosti

Dobrý den, po aktualizaci Samsung s8 na android 8 nefunguje možnost změnit tón příchozí sms podle kontaktu. Dle rad jsem zkoušel kontakt stáhnout do paměti telefonu ,ale změnit tón sms stále nelze. Nemá někdo zkušenost? 

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Hurá!! Tak Samsung vyřešil problém aktualizací přímo u aplikace Zprávy. Pokud se Vám aplikace sama neaktualizovala, měli byste ji najít v Galaxy Apps. Zkoušeno na S7/S8 i S9.

 

Po aktulaizaci aplikace Zprávy, můžete změnit tón přímo ve vlákně zpráv jednotlivého kontaktu, viz níže:

 

Screenshot_20180619-100936_Messages.jpgScreenshot_20180619-101510_Messages.jpgScreenshot_20180619-101515_Messages.jpg

Někomu se nenabízí aktualizace ani v Galaxy Apps, třeba u S7 po aktualizaci na Oreo. Dá se to řešit ještě jinak, kdyby vám to nešlo, stáhnout .apk již aktualizovanou. Kdyby si někdo něvěděl rady, obraťte se na mě, rád vysvětlím. 

 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

25 Odpovědi
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

Ahoj, potvrzuji. Jelikož jsem přenechal S8 svojí přitelkyni a dal šanci nové vlajkové lodi, zrovna včera jsme se o tom bavili.  Jak volba změny tónu notifikace pro určitý kontakt, tak možnost vložit vlastní tón vůbec, zmizela z nabídky. Nicméně jsem dnes ráno řešil jednu věc na podpoře Samsungu a tak jsem se o tom rovnou zmínil. Bylo mi sděleno, že o tom ví a pracují na tom, takže si myslím, že v nejbližší aktualizaci to bude opraveno :smileywink: Co si budem povídat, stejně sám nerozumím tomu, kdo tohle využívá, jelikož pracovně vytížený člověk má dnes zaplé ve většině případů jenom vibrace a ve zbylých případech ani nestihne zaznamenat, že nějaká notifikace přišla, natož s jakou "melodií" :smileylol:

JozkaZhor
Explorer
Možnosti

Je mi jasné,že né pro každého je to nutnost , já sloužím u hasičů a na telefon mi chodí výjezdové sms a různé služební záležitosti, tak se mi hodilo tam dát nějaký výraznější tón ,hlavně abych ho odlišil od ostatních a nestresovala mě každá sms co přijde :smileyvery-happy:  

Vlk75
Student
Možnosti

Taky se mě to hodí. Mám jedno upozorněcí cca 10 let.

0 Like
MikeHamr11
Journeyman
Možnosti

Bohužel, aktualizace na Android 8 se dle mého asi moc nepovedla. Mě, a asi nejsem sám, se od té doby nezobrazují nepřijaté hovory... 😞

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

JozkaZhor, Vlk75....

 

Zdá se, že tóny sms fakt potřebujete, tak se podívejte na moje alternativní řešení, prozatím. Čégo

 

https://eu.community.samsung.com/t5/Smartphony-Tablety-Hodinky/Alternativa-pro-změnu-tónu-SMS-určité...

Řešení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Hurá!! Tak Samsung vyřešil problém aktualizací přímo u aplikace Zprávy. Pokud se Vám aplikace sama neaktualizovala, měli byste ji najít v Galaxy Apps. Zkoušeno na S7/S8 i S9.

 

Po aktulaizaci aplikace Zprávy, můžete změnit tón přímo ve vlákně zpráv jednotlivého kontaktu, viz níže:

 

Screenshot_20180619-100936_Messages.jpgScreenshot_20180619-101510_Messages.jpgScreenshot_20180619-101515_Messages.jpg

Někomu se nenabízí aktualizace ani v Galaxy Apps, třeba u S7 po aktualizaci na Oreo. Dá se to řešit ještě jinak, kdyby vám to nešlo, stáhnout .apk již aktualizovanou. Kdyby si někdo něvěděl rady, obraťte se na mě, rád vysvětlím. 

 

JozkaZhor
Explorer
Možnosti
Už mi to taky valí, tak perfektní, díky za upozornění 👍🏻
0 Like
tralaland
Apprentice
Možnosti

Prosim o vysvetlenie. Nefunguje mi to na S7.Dakujem.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Uživatel


@tralaland  napsal:

Prosim o vysvetlenie. Nefunguje mi to na S7.Dakujem.


Ahoj, zkoušel si výše uvedený postup? V Galaxy Apps aktualizovat aplikaci Zprávy ? Možnost změny tónu totiž je pouze v aplikaci Zprávy a aktualizované. První potřebuji vědět, jestli se ti aktualizace vůbec nabízí a případně napiš, jakou verzi máš. Pak ti řeknu, co dál.