Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nastavení notifikace pro sms Samsung S7/S8/S9

(Téma vytvořeno: 26-03-2018 09:36 AM)
6644 Zobrazení
JozkaZhor
Explorer
Možnosti

Dobrý den, po aktualizaci Samsung s8 na android 8 nefunguje možnost změnit tón příchozí sms podle kontaktu. Dle rad jsem zkoušel kontakt stáhnout do paměti telefonu ,ale změnit tón sms stále nelze. Nemá někdo zkušenost? 

Přejít na řešení
JonSnow
Apprentice
Možnosti

Me se na S7 uz objevila moznost ve zpravach.Aplikace se mi aktualizoavala myslim minuly tyden.

0 Like
tralaland
Apprentice
Možnosti

OK.Funguje ale iba na jednotlive kontakty. Pouzival som to aj na skupiny. kde sa dal nastavit ton SMS spravy pre skupinu. Teraz je tam iba ton zvonenia.Privital by som ak by sa dal nastavit pre skupinu aj ton pre SMS. Neda sa to? U androidu 7 to fungovalo. Teraz mam 8.0.0 oreo. Samsung S7.

Dakujem.

0 Like
Milan3
Apprentice
Možnosti

Ahoj,tak na Samsung S7 mi stále ta aktualizace zpráv,aby šli přidat různé tony u SMS nejde.

Škoda,dost jsem si na to před aktualizací systému zvykl. V aplikaci Galaxy Apps se mi již aktualizovalo hodně věcí,ale Zprávy stále ne. No,ještě tedy asi budu muset počkat a doufat.

0 Like
PetrK
Journeyman
Možnosti

Potreboval bych aktualizovat apku zpravy, ale nemohu ji v Galaxy apps najit. Sama se mi zatim neaktualizovala. Nutne potrebuji ruzne sms notifikace k ruznym kontaktum, i proto jsem vzdy sahl po samsungu. Muj telefon - S7 Edge. Diky.

0 Like
tralaland
Apprentice
Možnosti

Mne to tiez nefungovalo a nezobrazovalo sa to ani v Galaxy app. Stiahol som app manualne, nainstaloval a funguje. Mam S7, predpokladam, ze to pojde aj na Edge.Posielam link aj s popisom: https://www.mojandroid.sk/samsung-messages-zvukove-upozornenia

AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Uživatel


@tralaland  napsal:

Mne to tiez nefungovalo a nezobrazovalo sa to ani v Galaxy app. Stiahol som app manualne, nainstaloval a funguje. Mam S7, predpokladam, ze to pojde aj na Edge.Posielam link aj s popisom: https://www.mojandroid.sk/samsung-messages-zvukove-upozornenia


Přesně táááák :manwink:

0 Like
Milan3
Apprentice
Možnosti

Tak již mi to podle tohoto návodu také chodí,jen malinko jiný styl,a nelze měnit barvy pozadí,ale na to se dá zvyknout.

Vlk75
Student
Možnosti

Po aktualizaci funguje, ale tohle fakt nepotřebuji. Potřebuji vlastní zvuk pro všechny došlé SMS. U jednotlivých kontaktů používám vlastní vyzvánění.

Přiřazovat ještě vlastní ton SMS, to bych se asi zbláznil.

Ale dát si na všechny došlé zprávy vlastní tón SMS považuji za standart.

Tak třeba při příští aktualizaci se to povede. :smileywink:

0 Like
PetrK
Journeyman
Možnosti

Diky. Uz mi to jede. Je divny, ze v galaxy apps jsem vubec Samsung messages nenasel, ale na to.tvem odkazu se to pak chovalo jako "jasne chces aktualizovaz tak tady to je".

Mozna se nekomu zda, ze je to nepotrebne, ale naor. Ja jako hasic takto rozlisuji opravdu dulezite sms od tech beznych. Pak treba notifikace o stavu uctu, kdy nemusi cist hned no apak treba ruzne potvrzeni automatickych akci, kdy jen po zvuku vim, ze probehly a nemusim zvedat telefon. Verte nebo ne, ale toto byl jeden z hlavnich duvodu proc uz od S3 mini jedu v samsungu. Nevim, ze by toto jine telefony v zakladu mely a tak me to dost zklamalo pri prechodu na oreo.

Posledni vec, i tak je teda dost nepohodlny to nastavovat primo v konverzaci a ne u kontaktu jako drive, zvlast kdyz ma kontakt vic cisel.

Jeste jednou diky.

0 Like
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

@Vlk75Globální problém bylo právě nastavení tónu pro kontakt. Nastavení tónu pro SMS jde už od začátku, respektive  nějak 5 dní po opravné aktualizaci, co Oreo vůbec vzniklo.

 

Oznámení > Zprávy > Nové zprávy > Zvuk 

0 Like