Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Lukáš

(Téma vytvořeno: 27-11-2020 10:04 AM)
161 Zobrazení
Lukinno
Explorer
Možnosti
Samsung galaxy s20 fe 5g Top mobilní telefon!! Za 2 týdny používání jen jedna výtka:ato...čtečka otisků prstů je dost divná (pomalá někdy přečte prst až na potřetí) Ale jináč vše ostatní zatím OK.. 😉
7 Odpovědi
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti
To rad slysim. S20 FE se vazne povedlo. Jeden z nejlepsich kroku samsungu v poslednim roce.

Co se tyce ctecky, je to vse relativne nova technologie a samozrejme se vychytava, ale jeden takovy uzivatelsky "hack" pridejte si jeden stejny prst vicekrat. Uvidite ze se přesnost zlepsi a i rychlost bude uplne jinde. Ja mam treba pravy palec u Note10+ naskenovany 3x a vse funguje na prvni dobrou... At slouzi 🙂

Screenshot_20201126-121657_Settings.jpg

WhatsApp Image 2023-06-26 at 09.42.36.jpeg
Lukinno
Explorer
Možnosti
Dík vyzkouším. Máte naň nějaký obal? Já koupil originální modrý silikonový a musím za sebe říct že Děs....upatlany , sám otisk, no Děs 699kc a hrůza. používám bez a je to o 100% jiná písnička..
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den @Lukinno 

 

Děkujeme za zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste s telefonem S20 FE spokojen, je to vydařený kousek.

 

Co se týká obalu, vřele doporučuji Spigen Ultra Hybrid. Naprosto parádní kryt, který skvělé sedí, chrání a telefonu opravdu telefonu sluší.

Screenshot_20201126-123713_Samsung Internet.jpghttps://m.alza.cz/spigen-ultra-hybrid-clear-samsung-galaxy-s20-fe-d6217315.htm

 


fajn-Snek-podpis-B


SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti
Vzdy jsem mel hromadu obalu, ve vysledku je vzdy nejlepsi ciste pruhledny nebo original silikonovy od samsungu , na ten je ale potreba byt trochu cistotny, chyta dost prachu a prirozene mastnoty z rukou, jinak je moc prijemny do ruky 👍... Bez obalu je kazdy telefon krasny, ale nese clovek i to riziko poskozeni no 🙂
WhatsApp Image 2023-06-26 at 09.42.36.jpeg
0 Like
Capita151W
Helping Hand
Možnosti

ahoj @Lukinno  napsal jsem zrovna tip na kryty sem:

 

https://eu.community.samsung.com/t5/p%C5%99%C3%ADslu%C5%A1enstv%C3%AD/pouzdro-pro-samsung-galaxy-s20...

 

tak se mrkni ať to nemusím kopírovat😁

0 Like
Lukinno
Explorer
Možnosti
ten modrý mám a Děs...uvažuji o tom průhledným ale určitě ne za 699 🙂
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Holt všechno má svou cenu a za kvalitu je třeba si zaplatit. Občas to bývá porůznu v akci, ale protože chceme zůstat neutrální, doporučím vám akorát Heureku s poznámkou, že jeden významný eshop tam chybí :winking-face:



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like