Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Sekání A41

(Téma vytvořeno: 24-11-2020 08:55 PM)
252 Zobrazení
tomdickfeld
Apprentice
Možnosti

Zdravím, chtěl bych koupit A41 ale ve všech recenzích čtu o tom, že u telefonu jsou občas dost prodlevy v chodu i při běžném použití? Je tomu tak nebo už to vyřešila nějaká aktualizace? Chtěl bych telefon koupit se slevou na smlouvu u O2 ale uvazovat se na dva roky kvůli telefonu co není v pohodě bych nerad. Máte někdo nějaké zkušenosti jak se a41 chová během normálních činností? Tím myslím brouzdání, YouTube, focení, Waze... žádné hry... Díky za postřehy Tom

 

 

0 Like
5 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, záleží na tom, jak náročný uživatel jste. A41 určitě není vyloženě zasekaný telefon, ale také je to ve spodní řadě střední třídy, a protože náročnost software stále roste, nikdo Vám nedokáže zaručit, že budou aplikace plynulé i za dva roky. Doporučil bych Vám mrknout se na A51, pokud vám to rozpočet dovolí.

Jak moc výhodný je nákup toho telefonu u operátora?






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
tomdickfeld
Apprentice
Možnosti

3900... A51 se mi zdá moc velká, lákají mě kompaktní rozměry. Nejsem pařmen her, spíš běžný uživatel typu Facebook, YouTube, Gmail, Chrome...

0 Like
tomdickfeld
Apprentice
Možnosti

A jak píšete a51 je mimo můj rozpočet...

0 Like
Solun
Voyager
Možnosti
Bohuzel A41 je na rok 2020 opravdu low-end, snaha podat to jako nizsi stredni tridu zni jak od prodavace (nic ve zlem). Ten telefon nebude casem o nic min zasekany, nez je ted. Nekupujte zajice v pytli a pokud mate takovy tlak na cenu a obavate se zaseku u telefonu, kupte radsi jinou znacku (nezbyde Vam nic jineho nez ty cinske).
0 Like
Vsil
Helping Hand
Možnosti
Zdravím, Mám A40 která je o něco slabší a záseky žádné. S A41 by neměl být žádný problém, má zase trošku výkon navíc. Předtím jsem měl J5 2017 a chod nebyl plynulý sem tam zásek.
0 Like