Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Pouzdro pro Samsung galaxy S20 FE

(Téma vytvořeno: 26-11-2020 06:08 PM)
502 Zobrazení
Matyáš1
Explorer
Možnosti
Pokud někdo máte nějaké tipy na dobré obaly pro Samsung galaxy S20 FE budu moc rád když se se mnou o ně podělíte.
15 Odpovědi
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Matyáš1 

 

Pokud máte rád průhledné silikonové obaly, mohu doporučit pouzdro Spigen Ultra Hybrid. Pouzdro dobře sedí, chrání a na telefonu vypadá dobře. 

 

https://m.alza.cz/spigen-ultra-hybrid-clear-samsung-galaxy-s20-fe-d6217315.htm

 

Případně je velice kvalitní a příjemný kryt Samsung Silicon cover

https://www.samsung.com/cz/mobile-accessories/silicone-cover-galaxy-s20-fe-ef-pg780tnegeu/


fajn-Snek-podpis-B


Matyáš1
Explorer
Možnosti

Dobře moc děkuji za tipy ještě počkám na nějaké další komentáře, ale Spigen Ultra Hybrid mi zatím připadá jako velmi dobrá volba.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@JanHav  Právě uvedené pouzdro Spigen schová a ochrání modul fotoaparátu. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, do posledního písmenka potvrzuju radu kolegy @fajnSnek . Sám používám průhledný Spigen, který drží naprosto přesně, telefon v něm neztrácí svou osobitost a přitom je chráněný. Silikonový obal od Samsungu je také velice dobrý, je al ev ruce pocitově měkčí. Mně to nevyhovuje, ale to je na rozhodnutí každého.

Používal jsem i kožené pouzdro, ale to se poměrně rychle hodně ušpinilo (a to se pohybuju převážně doma a v kanceláři), což v dnešní době není ideální, takže tohle spíš ne.

Existují zavírací obaly, konkrétně LED a clear view, ty jsou hezké, ale zavazí při focení a přijdete o notifikace.

Obecně u originálních obalů si můžete být jistý funkčností bezdrátového nabijení, NFC atd.

Určitě nebrat věci z Ali apod. za pár korun - ochranný prvek je diskutabilní a materiály jsou často pochybné (ekzémy apod.)

 

Mohl byste prosím až si vyberete označit užitečné odpovědi jako řešení, aby to ostatní pak rychleji našli? Děkujeme






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Matyáš1
Explorer
Možnosti

A ještě se zeptám k tomu bezdrátovému nabíjení. Jde přes ten Spigen bezdrátově nabíjet? Na alze v popisu píší že ano ale pokud to pouzdro používáte tak se Vás chci zeptat jestli to opravdu jde.

Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Matyáš1 

 

Ano, bezdrátové nabíjení funguje v pořádku - na obrázku Note 10+ s tímto krytem. Účinnost nabíjení bude asi nižší, než kdyby jste nabíjel bez pouzdra, ale to bude u každého krytu. 

20201127_092340.jpg


fajn-Snek-podpis-B


Matyáš1
Explorer
Možnosti

Dobře moc děkuji za odpověď. Kryt Spigen jdu teď objednat. Moc děkuji @fajnSnek  a @Libb  moc jste mi pomohli s výběrem.

Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Rádo se stalo @Matyáš1 🙂 Doufáme, že budete s krytek spokojen.

 

Hezký den


fajn-Snek-podpis-B


Capita151W
Helping Hand
Možnosti

Ahoj, tak ještě já názor do pranice, abys to rozhodování neměl zase tak jednoduchý😉

 

po letech zkoušení jsem teda jako ostatní zakotvil taky od krytů od Spigenu, můžu vřele doporučit a v současné době používám tyto dva:

 

1) Spigen Rugged Armor

https://www.alza.cz/spigen-rugged-armor-black-samsung-galaxy-s20-fe-d6217317.htm?kampan=adw4_prislus...

 

- dělám adrenalinové sporty a tohle je kryt, kdy je ten telefon v podstatě v "gumové krabičce". S trochou nadsázky s ním můžeš seknout o zem:) 

Negativa:

- vypadá to hnusně (ale to je prostě daň za skoro dokonalost)

- nepůjde ti dělat screen obrazovky dlaní

- špatně se dělá s panelem na okraji

Ale já na něj nedám dopustit - beru ho když jdu třeba celý den na snowboard atd...

 

2) spigen thin fit

https://www.alza.cz/spigen-thin-fit-black-samsung-galaxy-s20-d5778690.htm?kampan=adw4_prislusenstvi-...

 

v tomhle ten telefon má prostě prémiový vzhled. Má super výřezy kolem tlačítek a je to prostě na běžné používání doma/v práci atd TOP!

 

Samozřejmě co se týče ochrany se to s tím prvním nedá srovnat, to je vidět hned na první pohled...