Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy A52S 5G/Eset Antitheft

(Téma vytvořeno: 27-03-2024 03:02 AM)
184 Zobrazení
Ľudovít
Pioneer
Možnosti
Poprosím majiteľov modelu Galaxy A52S 5G,ktorí majú nainštalovanú premiovu verziu Eset Antvirus,čiže,predplatenú verziu na rok,a majú problém s Antiheft,čiže,keď prístroj označíte ze je stratený,ukradnutý.
Problem je v tom ze ako náhle označíte ze je stratený,tak telefón sa uzatvorí,samozrejmosťou by mala byť ze počas uzamknutia prístroja nemôžete vôbec manipulovať s ovládacími prvkami prístroja,ako sú napr.poloha,mobilné dáta,wifi,atď...,mam na mysli vypnutia,zapnutia,tieto záležitosti môžte vypínať,zapínať len s kódom,alebo biometrikou (odtlačky prstov),sranda je,ze počas uzamknutia veselo ich vypnem,zapnem,dokonca môžem vstúpiť i do nastavenia prístroja 😀..
Prešiel som všetky nastavenia,všetko je v poriadku,zámok siete zamknutej obrazovky.
Skontaktoval som Eset zákaznícky servis,a oni sa mi vyjadrili ze u nich nie je problém,problém je u Samsungu🙂,ako vždy.
Mali Esetaci k dispozícii odo mňa nahrávku obrazovky,čiže nemali problém to hneď pochopiť ze o co mi ide.
Zaujímavé je,ze počas uzamknutia prístroja,keď stiahnem roletu,tak sa mi tam objaví notifikácia ze Eset Antivirus je otvorený cez inú...,tie tri bodky neviem co znamenajú,CEZ INU???,asi mali na mysli,cez inú aplikáciu,podľa mojej logiky,lenže ak kliknete v nastaveniach na Aplikácie,potom,na otvorení aplikácie podporovaných aplikáciách,a vypnem aby sa otvárali aplikácie v podporovaných aplikáciách,i tak žiadna zmena.
Nooo,mam dojem ze stačilo z Kórejského odpadu,a je na čase zmeniť značku,lebo fakt som unavený z ich softwear komédia.
I keď možno zostanem verný OS Android,ale iste nezostanem verný Samsungu.
Za nejaké riešenie,ci za nejaké info vopred ďakujem.
Ale nemyslím si ze dokáže niekto pomôcť,je to chyba softwear-u,nie ze by som niekoho tu podceňovať,aby sme sa chápali 🙂
0 Like
14 Odpovědi
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Zdravim,vo svojim mobile by ste mal mať pred inštalovanú funkciu nájsť môj mobil od samsungu.Netreba na to aplikacie 3tich stran ako eset(osobne ešte pár rokov už nepoužívam). Aplikacia sa volá hľadať môj mobil,treba ísť do nastavení- zabezpečenie - ochrana pred stratou zariadenia/najs môj mobil,a zapnut všetky funkcie.Mobil potom viete nájsť na inom.zariadeni kde musíte byť prihlásený do rovnakého konta samsung ako na mobile.Potom sa da mobil najst cez gps,prezvonit,resetovat,...A ak dobre viem pokiaľ je mobil chránení odtlačkom,plnom... tak nieje možné vypínať ani zapínať data,GPS,wifi,ani vypnut mobil,ani dostať sa do nastavení mobilu(aspoň tak to funguje na vlakových lodiach,myslim ze rovnako aj v strednej triede).
0 Like
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň,
aký spôsob zamknutia telefónu používate?
Pokiaľ sa pokúšam zmeniť predmetné nastavenia na zariadeniach, ktoré mám poruke (S24U, A53, Tab A9), tak zatknutie telefónu funguje korektne. Vám to pri bežnom zamknutí obrazovky funguje korektne? Alebo problém nastáva len pri použití aplikácie od Esetu.
0 Like
Ľudovít
Pioneer
Možnosti
Len pri aplikácii Eset
0 Like
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Potom mi príde zvláštna reakcia Esetu, keďže ich funkcia nefunguje ako má bez ohľadu na to kde nastáva problém. Skúsim sa na to pozrieť, kde by mohol byť problém, pokiaľ sa nikto nenájde s touto appkou, aby to vedel overiť. Dovtedy môžem odporučiť len riešenie od Samsungu.
Link pre viac informácií:
https://www.samsung.com/sk/support/mobile-devices/co-robit-pokial-stratite-svoje-zariadenie-galaxy/
0 Like
Ľudovít
Pioneer
Možnosti
Pane 🙂,hľadať môj mobil,je predomstalovany v každej triede od Samsungu,samozrejme,aj ja to mam,a funguje bez problémov,ale Eset používam z viacerých dôvodov,hľadať môj mobil aj odfotí zlodejov pri pokuse otvoriť Váš telefón? 🙂,myslím ze nie,ďalšie dôvody je strážca siete,antivirus,atď...
0 Like
Ľudovít
Pioneer
Možnosti
Skúsim ešte raz prejsť ten "hľadať môj mobil",ďakujem za snahu mi pomôcť
0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Odfotit urcite nie,ale ak by som stratil mobil staci mi jeho poloha...Antivírus pouzivam iba predinstalovany a už veľmi apky mimo gp a galaxy store nesťahujem,pred 10 rokmi som sťahoval a veľmi a žiadny vírus som nemal(používal som v tedy eset).Strážca siete-myslite zabezpečené wifi ci to funguje aj na mobilné dáta? Ja som iba navrhol alternatívnu možnosť, viac vám pomôcť neviem,snáď sa váš problém vyrieši 😉
0 Like
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Nechcem žiadnym spôsobom odrádzať od používania, je dobré dbať na bezpečnosť, čo sa však odcudzenia/straty telefónu týka, tu chcem upozorniť, že jedinou podstatnou funkciou je zmazanie dát používateľa a to či už nastavením automatického zmazania pri istom počte neúspešných pokusov o odomknutie alebo reset na diaľku, už ako komu vyhovuje. Ostatné funkcie ako odfotiť zlodejov a iné sú v praxi bohužial zbytočné. Nebudem zbytočne zachádzať do detailov, len som tým chcel upozorniť, že je potrebné najmä dbať na pravidelné zálohovanie, aby človek neprišiel o cenné dáta a mal možnosť zmazania dát zo strateného/ukradnutého zariadenia. To je hlavné.
Ľudovít
Pioneer
Možnosti
Veď v pohode,prepáčte mi za moje buranstvo,ono Eset ma dosť dôležitých funkcií,ako napr.ochrana pred antiphishingom,ak nájde na webe nebezpečný obsah,zablokuje,a informuje Vás,ze stránka kradne údaje,je to dobre pri smart bankingu,upozorni Vás aj na podozrivé sms správy,strážca siete automaticky skenuje povedzme každých 20 minút vašu wifi sieť,a ukáže pripojené prístroje na Vašu sieť,priklad,streamer,smartphones,dokonca značkovo,a modelovo,a ak náhodou sa pripojí niekto cudzí na Vašu sieť,čo len na sekundu,informuje Vás,na mobilnú sieť to nefunguje.
Ďakujem za snahu mi pomôcť,hľadať môj mobil mi funguje tip,top,teraz som to skúšal,zamkol som svoj telefón