Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

One UI 6.1 & Galaxy AI: Podělte se s námi o vaše zkušenosti

(Téma vytvořeno: 27-03-2024 03:57 PM)
4949 Zobrazení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Galaxy AI banner pro vlákno.png

 

Ahoj Community,

umělá inteligence a její využití je v současnosti velké téma. A pro nás je její využití v podobě Galaxy AI na vybraných zařízeních Samsung ještě větší. Podělte se s námi v tomto vlákně o své dotazy, názory, zkušenosti a třeba i nevšední zážitky spojené s užíváním Galaxy AI.

Jak vám pomohla? Co vám usnadnila nebo urychlila? Co bylo třeba jen zábavné a co se třeba i úplně nepovedlo? To vše nás zajímá a budeme rádi za vaše postřehy v tomto diskuzním fóru.

 

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Ahoj všem a členům ze Slovenska zvlášť.

V Bratislavě se 22. 5. 2024 koná Galaxy AI Workshop, kde se můžete dozvědět vše, co zatím nevíte a navíc si i prakticky vyzkoušet. @23PeterK pro vás sepsal pozvánku, kde naleznete i postup, jak se přihlásit k účasti. Mrkněte proto do Samsung Lounge, přečtěte si Pozvánka na Galaxy AI Workshop - Bratislava - 22.05.2024 a neváhejte se přihlásit!

Kdo vzdálenost nevnímá jako překážku, může samozřejmě dorazit i z Čech.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

89 Odpovědi
CoE
Navigator
Možnosti
Můj názor je ten, že naplno využijeme schopnosti AI, pokud Samsung splní svůj slib a v létě zpřístupní pro Galaxy AI český jazyk.
Mezitím se podělím o jednu fotografii pořízenou ještě S22 Ultra, ale upravenou v S24 Ultra. Jedná se o fotku vánoční tramvaje v Praze:20231218_061906_1000001235_1702876754.jpg20240127_164228_1000001721_1706370148.jpg
Raddi
Big Cheese
Možnosti
Čistě řečnická otázka, nepřipravujeme se tímto o něco jako je autenticita, jedinečnost okamžiku a podobně? Samozřejmě sqělý výsledek úpravy, pomocí matematického algoritmu.
IT technik
jv18
Big Cheese
Možnosti
Můžu se zptat, kdy přesně bude Ai umět slibovanou češtinu? To je totiž jediný důvod, proč bych telefon řady S24 koupil, zatím pro mě nemá smysl.
Ifen
Explorer
Možnosti
Přesně tak, ale je to Samsung, ten toho vždycky nakecá🤷 Moc nevěřím ani tomu, že k tomu dojde🙈🤷😡
CoE
Navigator
Možnosti
Dle Samsungu by měla být čeština letos v létě a nedávno jsem sledoval na YT stream o Galaxy AI a v něm se zástupce Samsungu dušoval, že šlapou na centrálu, aby čeština byla. Tak doufám a věřím, že tento slib bude naplněn.
Ifen
Explorer
Možnosti
Tak na to jsem fakt zvědavý😊
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Používám Circle to Search with Google, to je povedené, všechno ostatní je buď gimmick nebo k ničemu bez češtiny.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


Ifen
Explorer
Možnosti
Přesně 😊
0 Like
FRENKY22
Troubleshooter
Možnosti

Circle (se svoji doplnkovou lištou vespod) dustojne nahradí všechnyh ostatní "asistenty" a pomocné "vyhledávací" aplikace ..je to fakt povedené.