Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

One UI 6.1 & Galaxy AI: Podělte se s námi o vaše zkušenosti

(Téma vytvořeno: 27-03-2024 03:57 PM)
6413 Zobrazení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Galaxy AI banner pro vlákno.png

 

Ahoj Community,

umělá inteligence a její využití je v současnosti velké téma. A pro nás je její využití v podobě Galaxy AI na vybraných zařízeních Samsung ještě větší. Podělte se s námi v tomto vlákně o své dotazy, názory, zkušenosti a třeba i nevšední zážitky spojené s užíváním Galaxy AI.

Jak vám pomohla? Co vám usnadnila nebo urychlila? Co bylo třeba jen zábavné a co se třeba i úplně nepovedlo? To vše nás zajímá a budeme rádi za vaše postřehy v tomto diskuzním fóru.

 

Přejít na řešení
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Bohuzel..slavna ai nahradila puvodni plugin prekladace v samsung prohlizeci, ktery umel cestinu. Takze cestina uz nefunguje. Pokrok
Libb
MegaStar
Možnosti

https://blog.fotolibb.com/je-ai-v-s24-pouze-marketing/ 






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
GeorgeEUC
Explorer
Možnosti
Tak jsem spis zklamanej na S23 FE. Cestina neni,kdo vi jestli ji v lete pridaji. Upravy fotek ujdou ale dost to halucinuje a doplnuje sem tam uplne nahodny objekty. A jsem teda velice nastvanej ze S23 FE nedostala zpomalovani videa. Vykon na to ma dost. Akorat se na to vybodli...
0 Like
DusakCZ
First Poster
Možnosti
Těšil jsem se na update u S23U s doplnění funkcí AI. Škoda že kvůli absenci češtiny je to AI vlastně k ničemu 😞 Při úpravě fotek jsou funkce fajn, ale telefon mam jako pracovní nástroj pro komunikaci se světem a tady jsem očekával nejvíc, a mám nic... 😞
vpa
Navigator
Možnosti

Po aktualizaci už nenabízí překlad do češtiny. Dá se alespoň tohle vrátit na předešlé řešení bez AI? Raději více hloupých řešení než tohle vychytralé AI, tohle je na mne moc chytré.

Doplněno: Myslím tím toto. V Chrome vyberu text, na něj klepnu a vyberu Přeložit. Tady zmizela čeština.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 512 White 2x
Galaxy Watch 5 Pro
Galaxy Buds2 | Galaxy Buds Pro
QE55QN85C, The Freestyle 23
Vsil
Helping Hand
Možnosti
Celkově nedodělané, aktualizace hodně zklamala, nelze AI používat na plno. 🙁 Některé funkce fuč.
Bezejmenny
Apprentice
Možnosti
Prosím chci se dotázat zda byl umysl úpně pohřbít mazání objektů u editoru fotografií. Před aktualizací šlo mazat mnou označené místo po aktualizaci se sám zaměřuje nebo dané místo odmítá vymazat. Před aktualizací se postupnou prací s mazáním objektů dalo docílit mnohem lepších výsledků. Za mě je to krok zpět a vrácení co se týče funkčnosti o dvě generace na zpět.
Bezejmenny
Apprentice
Možnosti
Jen ještě dodám. Jak jsem psal pro mě osobně to šlo o dvě třídy dolů, půlka funkcí nepodporuje cz lokalizaci a pro druhou nemám využití, dobrý je snad jen to hledání Googlu, generátor pozadí nebo změna pozadí u budíku. A to co do dnes šlo a pracovalo dobře třeba gesta a mazání objektů je zničené. To co se odehrálo není pokrok, místo toho aby zůstalo to co je ověřené a funkční tak to bylo nahrazeno pseudo inovací. Nebo to máte tak že aby se to mohlo zlepšit je třeba to prvně zhoršit? Proto že tak to působí.
Gyula17
Pathfinder
Možnosti
Zdravím, no přísně vzato zařízení řady S24 nepotřebujete, pokud máte Galaxy řady 23 (vč. FE), na které funkce AI spolu s OneUI 6.1 mají dorazit taky. Prý snad i omezeně na řadu S22, tam je ale otázka, kolik toho utáhne procesor. Mrkněte na YT, někteří recenzenti se tomu zevrubně věnují.
danisp1704
Maestro
Možnosti

Zdravim Vas,ako pise Libb,pokiial nebude podpora zariadenia AI v jazyku svk alebo cz,je polovica vecí na serii24 k nicomu.Ale uvidime či nabehne aspoň cz jazyk.K podpore Al na serii 23-daná seria nemóže mat vsetky funkcie zo serie 24 uz len kvoli tomu ,že bolo určene priamo pre sériu 24.Aj ked si myslím,že by to procesor na Ultre-23 zvládol.Cize dáke ambientné tapety ,a nastavovanie zivých farieb  seria 23 obsahovať nebude+ nejake vylepsenia fotoaparatu.No som strašne zvedavý,ked sú niektoré obmedzené funkcie AI na serii 23,čo bude obmedzené na staršých modeloch pri aktualizacii UI na 6.1.🤔🤔Som zvedavý.🖐🖐