Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

One UI 6.1 & Galaxy AI: Podělte se s námi o vaše zkušenosti

(Téma vytvořeno: 17-04-2024 08:19 PM)
393 Zobrazení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Galaxy AI banner pro vlákno.png

 

Ahoj Community,

umělá inteligence a její využití je v současnosti velké téma. A pro nás je její využití v podobě Galaxy AI na vybraných zařízeních Samsung ještě větší. Podělte se s námi v tomto vlákně o své dotazy, názory, zkušenosti a třeba i nevšední zážitky spojené s užíváním Galaxy AI.

Jak vám pomohla? Co vám usnadnila nebo urychlila? Co bylo třeba jen zábavné a co se třeba i úplně nepovedlo? To vše nás zajímá a budeme rádi za vaše postřehy v tomto diskuzním fóru.

 

98 Odpovědi
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Osobně jsem za AI rád ale podle asi většiny uživatelů teď čekají na češtinu která by se moc hodila. Já osobně bych dost využil ten překlad v cizině když tam řeším něco. Snad bude brzy ale jinak AI je fajn. Ale uvítal bych více možností s tím pracovat.
Tikytak
Pathfinder
Možnosti
Človek už nemôže veriť ničomu, do všetkého čo sa deje, vstupuje AI, nič už nebude reálne.... čo je určite aj na škodu veci.
Tikytak
Pathfinder
Možnosti
Tento rok to vraj nebude...
0 Like
igimsk
Journeyman
Možnosti
#krakow #wavel20240413_151522_1000003165_1713045708.jpg20240413_111922_1000003097_1712999964.jpg20240413_121509_1000003128_1713003309.jpg20240413_150755~2_1000003198_1713072581.jpg
MichaelOfficial
Troubleshooter
Možnosti
Roztomilé
0 Like
Řešení
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Ahoj všem a členům ze Slovenska zvlášť.

V Bratislavě se 22. 5. 2024 koná Galaxy AI Workshop, kde se můžete dozvědět vše, co zatím nevíte a navíc si i prakticky vyzkoušet. @23PeterK pro vás sepsal pozvánku, kde naleznete i postup, jak se přihlásit k účasti. Mrkněte proto do Samsung Lounge, přečtěte si Pozvánka na Galaxy AI Workshop - Bratislava - 22.05.2024 a neváhejte se přihlásit!

Kdo vzdálenost nevnímá jako překážku, může samozřejmě dorazit i z Čech.

Zdendalin
First Poster
Možnosti
K čemu.u mi je AI funkce když jsem chtěl pomoct s dopisem na úřad jedna A4 a po analýze mi to napsalo že je to dlouhý text že mám zkusit kratší?
Tak že co maximálně SMS nebo jak?
Zatím je to nepoužitelné!!!!
0 Like
60Dan06
Explorer
Možnosti
Upřímně Galaxy AI nevyužívám téměř vůbec.

Circle to search je fajn na většinu věcí, ale má omezenost na hledání obličejů, takže povědomého herce že seriálu mi to nenajde 😄

AI v klávesnici bych nejspíše využíval (a snažil jsem se o to), nicméně Samsung Keyboard je prostě nepoužitelná v porovnání s třeba SwiftKey. Čeština je OPĚT upozaděna a třeba dodnes stále neumí emoji suggestion v našem jazyce a nezná velkou část českých slov a jejich tvarů, takže automatická oprava je spíš opruz a mám z toho manuální opravu.

Shrnutí stránek je opět fajn funkce, nicméně opět exkluzivní konkrétní aplikaci - Samsung internet. Tomu jsem přišel docela na chuť, ale neexistuje import záložek/hesel/adres z chromu. Zároveň je mobil tolik provázán Chromem, že na většině míst to shrnutí nemám (třeba Google Discover)
Zároveň absolutně nechápu omezení na "možná sprostá slova" kdy mi telefon odmítne stránku shrnout i při sebemenším náznaku nevhodného slova. Uvítal bych nějaký přepínač, že jsem dospělý člověk a sprostá slova mě nějak neohrožujou.

Generativní AI je fajn zábava, užitečnost záleží. Má to svou hlavu, když jsem třeba zkoušel odstranit hodinky z ruky, vygenerovalo mi to hodinky jiné 😄
Nicméně vždy je upravená oblast vidět, protože má nižší rozlišení, než zbytek obrázku. Plus je laso náladové a kolikrát mi prostě nechce chytnout to, co chci vymazat. A na závěr AI vodoznak, úplná zbytečnost, která se dá vždy obejít. Odstraňte to, stejně je ta informace v metadatech (které se dají taky upravit)

Generativní tapety mají stejný problém, jsou příliš omezené a generují velmi nízké rozlišení, takže je nepoužívám i když se mi výsledek líbí.

A to je vlastně vše, co je dostupné v češtině, to je docela chudé, ne?

Strašně rád bych využil možnosti diktafonu s přepisem, rozpoznáním mluvících a následným shrnutím. Bohužel stále nemůžu.

Do Samsung Notes píšu především poznámky ze školy, kdy to AI prostě nedokáže převést do textu správně (a to ani jednoduché x², tedy superscript a subscript)
Tam bych zkomoleným převodem ztratil data, takže shrnutí Ani použít nemůžu.

A tlumočník by byl fajn jen v opravdu výjimečných případech, neb do/v zahraničí většinou nikam nevolám. Plus teda chybí čeština 😕

Doufám že na dostupnosti dalších jazyků Samsung zpracuje co nejrychleji, protože se tím oháněl celou předprodejovou kampaní a stále nic.

A taky doufám, že AI funkcí bude postupně přibývat, konkurence už má třeba i efekty do videa, to je docela zajímavost :smiling-face:

Konec zdlouhavé recenze
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @60Dan06

Žádná zdlouhavá recenze, naopak super pěkně popsány zkušenosti z používání Galaxy AI. 

Děkujeme 🫡


fajn-Snek-podpis-B


CoE
Navigator
Možnosti
0 Like