Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung Internet már Windows-on is

(Témakör létrehozásának dátuma: 10-12-2023 07:13 PM)
321 Megtekintések
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
A Samsung saját fejlesztésű internetes böngésző a 2023-as év végétől már önálló Windows alkalmazásként is elérhető a Microsoft Store kínálatából. A Samsung Internetnek Chromium-alapú böngészője lehetővé teszi a megnyitott oldalak, könyvjelzők, és mentett lapok importálását, valamint a társított telefon előzményeinek böngészését, ha Samsung-fiókkal van meglévő regisztráció. A jelszó-szinkronizálás egyelőre nincs benne a repertoárban. 

image

Ahhoz, hogy gyakorlatban is kipróbálhassátok a Samsung Internetet Windows 10 vagy természetesen attól újabb rendszerű eszközre lesz szükség. Maga a böngésző csupán 130 MB helyet foglal, és pont ugyanúgy néz ki, mint ahogy megszokhattátok a Samsung telefonokon és táblagépeken található verziókon. 

Én a cikk megírása után rögtön telepítem is. Ti kipróbáljátok?

Edit: Jelenleg még nem érhető el a magyarországi Microsoft Store kínálatában (2023. 12.10.).
7 Válaszok
VDavid_
Black Belt 
Beállítások
Szia, hogyan telepítetted? A magyar Microsoft Storeban még nem található meg.
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
már lehet telepíteni? a magyar store-ban én is úgy tudom, hogy nem elérhető. amúgy én is használnám, mert mobilon eleve ezt használom, a Chrome szerintem nagyon nem felhasználóbarát.
0 tetszik
petya10
Pioneer
Beállítások
Ja, tényleg nem található meg
0 tetszik
McBreak
Helping Hand
Beállítások
Inkább a Brave böngésző..A többi sajnos nem biztonságos!
0 tetszik
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Igen, korrekciózom is. Német VPN-en keresztül telepítettem.
Members_QZCxtIb
First Poster
Beállítások

Sajnos nincs ilyen applikáció a Microsoft store_ban!

0 tetszik
Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Nekem még mindig marad a chrome mert az a main, de jó, hogy van ilyen lehetőség már.

0 tetszik